0
0
0

Площадка DUALPlate (PL-D1)

Відгуки:
(0)
Основні характеристики
Всі характеристики
Тип товару: Площадка
Бренд товару: Peak Design
Зовнішні розміри: 5.2 см х 4.2 см х 1.5 см
Вага: 34 г
Гарантія: 3 роки
Оплата

Visa/MasterCard, Готівкова, Безготівкова

Доставка

Відправлення в той же день при замовленні до 16:00

Гарантія

Офіційна гарантія від виробника

Користувачі штативів Manfrotto® радійте. DUALplate® дозволяє вийняти фотоапарат з Capture® і поставити його прямо в ваш штатив Manfrotto® типу RC2 або ARCA®. Заходить в Capture® в 2 напрямках. Містить 2 петлі для ручного ременя або Micro Anchors™. Анодована механічно оброблена конструкція.

Особливості

  • Сумісна зі штативами Manfrotto® типу RC2 і ARCA® - DUALplate стає прямо в головку штатива Manfrotto® моделі RC2, а також в будь-яку головку штатива типу ARCA®.
  • Сумісна з Capture® - DUALplate входить в Capture® в 2-х напрямках, у зворотньому напрямку сумісна з будь-яким елементом Capture® (нових та попередніх версій).
  • Професійні високоякісні матеріали і конструкція - пластина з анодованого, обробленого алюмінію, який пройшов комп’ютерно цифровий контроль (CNC). Захищена від непогоди, стійка до подряпин, і гладка обробка дозволяє легко ковзати в та з Capture®.
  • D-образний з’єднувальний гвинт - Усі наші PROпластини оснащені D-образними з’єднувальними гвинтами з 4 мм внутрішнім шестигранником. Внутрішній шестигранник забезпечує безпечне з'єднання, а D-образне кільце дозволяє приєднати пластину до ремінця у вигляді петлі.
  • Міцна, стійка до вигинів прокладка - яскраво-червона лита прокладка не допустить скручування пластини при приєднанні до камери, і надає пластині гладкий, унікальний зовнішній вигляд.
  • Ручний ремінь та петлі Micro Anchor ™ - DUALplate має 2 надміцних петлі для з’єднання з ручним ременем або з Peak Design Micro Anchors™.
Характеристики
Характеристики
Тип товару Площадка
Бренд товару Peak Design
Зовнішні розміри 5.2 см х 4.2 см х 1.5 см
Вага 34 г
Гарантія 3 роки
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.