0
0
0

Площадка ARCAPlate (PL-A2)

Відгуки:
(0)
Основні характеристики
Всі характеристики
Тип товару: Площадка
Бренд товару: Peak Design
Зовнішні розміри: 4.2 см х 4.2 см х 1.4 см
Вага: 30 г
Гарантія: 3 роки
Оплата

Visa/MasterCard, Готівкова, Безготівкова

Доставка

Відправлення в той же день при замовленні до 16:00

Гарантія

Офіційна гарантія від виробника

ARCAplate – найпопулярніша з наших PROPlate® пластин швидкого з'єднання. Вона сумісна майже з усіма штативами типу ARCA, і входить в Capture® в 4-х напрямках. Містить 4 петлі для наручних ременів або Micro Anchors™. Анодована механічно оброблена конструкція.

Особливості

  • Сумісна зі штативами типу ARCA® - ARCAPlate вписується практично в будь-який штатив типу ARCA® в 4-х напрямках.
  • Сумісна з Capture® в 4х напрямках - дозволяє швидко позиціонувати камеру під кутом 90 градусів для безпечної і зручної заміни об'єктива. У зворотному напрямку ARCAPlate сумісна з будь-яким елементом Capture® (нових та попередніх версій).
  • Професійні високоякісні матеріали і конструкція - пластина з анодованого, обробленого алюмінію, який пройшов комп’ютерно цифровий контроль (CNC). Захищена від непогоди, стійка до подряпин, і гладка обробка дозволяє легко ковзати в та з Capture®.
  • D-образний з’єднувальний гвинт - усі наші PROпластини оснащені D-образними з’єднувальними гвинтами з 4 мм внутрішнім шестигранником. Внутрішній шестигранник забезпечує безпечне з'єднання, а D-образне кільце дозволяє приєднати пластину до ремінця у вигляді петлі.
  • Міцна, стійка до вигинів прокладка - яскраво-червона лита прокладка не допустить скручування пластини при приєднанні до камери, і надає пластині гладкий, унікальний зовнішній вигляд.
  • Ручний ремінь та петля Micro Anchor ™ - ARCAPlate має 4 надміцні петлі для з’єднання з ручним ременем або з Peak Design Micro Anchors™.
Характеристики
Характеристики
Тип товару Площадка
Бренд товару Peak Design
Зовнішні розміри 4.2 см х 4.2 см х 1.4 см
Вага 30 г
Гарантія 3 роки
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.