0
0
0

Сумки для фотографів

0
Сумка Peak Design Tech Pouch Black (BTP-BK-1) - будь то зберігання кабелів, повсякденного спорядження або предметів першої необхідності, Tech Pouch пропонує неперевершену організацію і легкий доступ. Кишені в стилі орігамі створюють величезну пр..
1 720грн.
Купити
0
- Виконано зі стійкого до порізів, водонепроникного матеріалу- Кофр для камкордера з придушенням вібрації і ударів- Поставляється з роздільниками flexi для настроювання простору- Досить компактний, щоб носити всюди- Оснащений розширюваною задньою киш..
6 018грн.
Купити
2
- Виконано зі стійкого до порізів, водонепроникного матеріалу- Кофр для камкордера з придушенням вібрації і ударів- Поставляється з роздільниками flexi для настроювання простору- Досить компактний, щоб носити всюди- Оснащений розширюваною задньою киш..
6 018грн.
Купити
0
Adventura II завжди готова до вашого наступного фото- або відеопріключенію.Підходить для компактних і невеликих дзеркальних камер;Міцні, надійні матріали захищають від вологи і ударів;Модульні роздільники дозволяють оптимально налаштувати сумку;Внутр..
798грн.
Купити
0
Adventura II завжди готова до вашого наступного фото- або відеопріключенію.Підходить для екшнкамер і невеликих відеокамер;Міцні, надійні матріали захищають вашу камеру від вологи і ударів;Модульні роздільники в основному оделеніі дозволяють оптимальн..
969грн.
Купити
0
Adventura II завжди готова до вашого наступного фото- або відеопріключеніюПідходить для компактних і невеликих дзеркальних камер в комплекті з об'єктивом;Міцні, надійні матеріали захищають від вологи і ударів;Модульні роздільники дозволяють оптимальн..
1 140грн.
Купити
0
Adventura II завжди готова до вашого наступного фото- або відеопріключенію.Підходить для компактних або дзеркальних фотокамер з об'єктивом (kit) і одним додатковим об'єктивом або спалахом;Міцні, надійні матеріали захищають вашу камеру від вологи і уд..
1 425грн.
Купити
0
Adventura II завжди готова до вашого наступного фото- або відеопріключенію.Підходить для компактних або дзеркальних фотокамер з об'єктивом (kit);Міцні, надійні матріали захищають вашу камеру від вологи і ударів;Внутрішня кишеня для карт пам'яті і дві..
855грн.
Купити
0
Adventura II завжди готова до вашого наступного фото- або відеопріключенію.Підходить для компактних або дзеркальних фотокамер з об'єктивом (kit);Міцні, надійні матеріали захищають вашу камеру від вологи і ударів;Внутрішня кишеня для карт пам'яті і дв..
998грн.
Купити
0
Ідеальне компактне рішення безпеки! Одягайте його як талію або перехресне тіло, щоб безпечно носити менший без зеркальний комплект або мобільний відео комплект, а також підставку GorillaPodTM, освітлювальне та звукове обладнання. Має надійний отвір п..
1 710грн.
Купити
0
Ідеальне компактне рішення безпеки! Одягайте його як талію або перехресне тіло, щоб безпечно носити менший недзеркальний комплект або мобільний відео комплект, а також підставку GorillaPodTM, освітлювальне та звукове обладнання. Має надійний отвір пе..
1 710грн.
Купити
0
Ідеальний низько профільний недзеркальний розчин для перенесення. Компактний з класичним дизайном, цей обтічний дизайн є захисним і зручним для носіння. Підходить для невеликих недзеркальних або мобільних відеокомп'ютерів, GorillaPodTM, освітлення, з..
2 195грн.
Купити
0
Колекція фото сумок і рюкзаків Lowepro m-Trekker відрізняється стильним мінімалістичним дизайном, прекрасно поєднується як з міським стилем, так і зі строгим діловим костюмом. Вдалий вибір для подорожей в міських джунглях...
2 195грн.
Купити
0
Колекція професійних фото сумок Lowepro Magnum була розроблена в 1976 році, сучасне покоління пропонує новий рівень захисту та гнучкості розміщення фото і вигляді обладнання, завдяки поліпшеним матеріалами і більшої жорсткості конструкції...
12 113грн.
Купити
0
Наша знакова сумка для плечей Нова була першою на ринку поколінь і продовжує розвиватися, щоб захистити новітні технології камери. Сумка для плечей Nova 200 AW II підтримує преміум захист від елементів для фотоапаратів 1-2 Pro DSLR з 3-5 додатковими ..
3 420грн.
Купити
0
Колекція фото сумок і рюкзаків Lowepro ProTactic - висока надійність і максимальний захист Вашого фотообладнання...
3 135грн.
Купити
0
Компактна сумка в міському стилі, призначена для захисту ноутбука і / або планшета, а також різноманітного фотообладнання, включаючи дзеркальну фотокамеру з об'єктивом.Як фотосумка, SH 180 підходить для стандартної дзеркальних фотокамер;Також підходи..
5 415грн.
Купити
0
Компактна сумка в міському стилі, призначена для захисту ноутбука і / або планшета, а також різноманітного фотообладнання, включаючи дзеркальну фотокамеру з об'єктивом.Складається система FlexPocket ™ забезпечує захист від ударів;Як фотосумка, ..
4 560грн.
Купити
0
Спортивний, легкий корпус для компактної камериПідходить для компактних і невеликих дзеркальних камер;Додаткове внутрішнє простір для зберігання додаткової плівки або аксесуарів;Передня кишеня на блискавці вміщує запасні карти пам'яті і / або батареї..
713грн.
Купити
0
Отримайте міцний захист протягом дня на відкритому повітрі, у подорожах або спортивній зйомці за допомогою цього компактного, швидкого доступу, який ви можете носити та носити декількома способами...
1 938грн.
Купити
0
Отримайте міцний захист протягом дня на відкритому повітрі, у подорожах або спортивній зйомці за допомогою цього компактного, швидкого доступу, який ви можете носити та носити декількома способами...
2 708грн.
Купити
0
- Manfrotto Protection System зберігає обладнання в безпеці- Ідеально для DSLR з установленим і додатковим об'єктивом- Задня кишеня для зберігання додаткових аксесуарів- Протяжна кругова блискавка для легкого доступу до обладнання- Задня ручка для зр..
892грн.
Купити
0
- Manfrotto Protection System зберігає обладнання в безпеці- Ідеально для DSLR з установленим і додатковим об'єктивом- Задня кишеня для зберігання додаткових аксесуарів- Протяжна кругова блискавка для легкого доступу до обладнання- Задня ручка для зр..
892грн.
Купити
0
- Ідеальна сумка для DJI Mavic Pro- Ущільнена кишеня для безпеки планшета- Розумні знімні розділювачі для організації вашого обладнання- Задня зовнішня кишеня на блискавці для особистих речей- Регульована плечова накладка для максимального комфорту..
1 266грн.
Купити
0
Ідеально для бездзеркальних камерБистродоступні кишені для ваших речей і аксесуарівПоясне з'єднання з регульованим ременемКомфортна, завжди під рукоюМатеріали високої якості..
2 476грн.
Купити
0
- Manfrotto Protection System зберігає обладнання в безпеці- Ідеальна сумка для DSLR з встановленим об'єктивом- Розумна конструкція з верхнім завантаженням для зручного доступу- Зручна внутрішня кишеня для невеликих аксесуарів- Задня ручка для зручно..
978грн.
Купити
0
Ідеально для DSLR з додатковим об'єктивом або DJI Mavic ProВідкидна кришка і внутрішня кишеня для легкого доступуВключає кілька кишень для зберігання аксесуарівЗручний і регульований м'який плечовий реміньДизайн з деталями з натуральної шкіри..
2 295грн.
Купити
0
Сумка Lowepro ProTactic LensExchan (LP37179-PWW)Сумка спеціально сконструйована для об'єктивів зі стандартним і надшироким зумом і дозволяє замінювати об'єктив однією рукою.Легка рукоятка для зручного управління однією рукою;Кріплення до рюкзака або ..
1 767грн.
Купити
0
Сумка ProTactic Lens Excha (LP37178-PWW)Сумка спеціально сконструйована для об'єктивів з роздільністю 70-200 f / 2,8 і дозволяє замінювати об'єктив однією рукою.Легка рукоятка для зручного управління однією рукою;Кріплення до рюкзака або на ремені Pr..
1 910грн.
Купити
0
- Сумка-месенджер для стандартної CSC з двома додатковими об'єктивами- Відділення з ущільнювачами для безпеки вашого планшета- Великий верхній отвір з легким доступом до камери- Знімні розділювачі для організації внутрішнього простору- Зовнішнія кише..
1 497грн.
Купити
0
- Ідеальна сумка-месенджер для DJI Mavic Pro- Ущільнена кишеня для безпеки планшета- Розумні знімні розділювачі для організації вашого обладнання- Задня зовнішня кишеня на блискавці для особистих речей- Велике верхній отвір зі зручним доступом до кам..
2 649грн.
Купити
0
Перейдіть зі стежки до міста і назад з паспортом Duo. Конвертована конструкція легко перетворюється з сумки на пояс у рюкзак. Компактна, м'яка талія мішок зручно тримає вашу камеру і передачу під час походів, то витяг з погонами розширюється, щоб ств..
1 881грн.
Купити
Сумки для фотографів

Сумка для фото – необхідна річ для кожного власника фотокамери. І це не дивно, адже тільки якісна сумка зможе захистити вашу фототехніку від негативних зовнішніх впливів, механічних пошкоджень, перепадів температур, вологи та вібрації. Саме тому після покупки фотоапарату необхідно відразу ж купити гарну сумку для фотоапарату, в яку ви зможете скласти не тільки свій фотоапарат, але і всі необхідні аксесуари до нього.

На сторінках даного каталогу ви знайдете величезний вибір сумок для фото, виконаних з різноманітних матеріалів, різних форм, кольорів, якості виконання та цінової категорії. А для того щоб з легкістю вибрати та купити сумку для фотоапарату, необхідно знати відповіді на наступні питання:

  • що ви будете в ній зберігати – тільки фотокамеру або набір об'єктивів та штатив;

  • в яких умовах будете експлуатувати фотоапарат – час від часу на прогулянках, в професійних цілях або в екстремальних умовах;

  • як довго ви збираєтесь використовувати фотокамеру однією і тієї ж моделі – виходячи з цього параметру, можна вибирати універсальну сумку для фото, яка підходить для різних моделей фотоапаратів.

Відповівши на ці питання, ви з легкістю підберете сумку для фотоапарата, ціна та параметри якої будуть відповідати всім вашим вимогам.

Які бувають сумки для фотоапарату

Головним параметром вибору є розмір сумки.

  • Щільний чохол – це найбільш бюджетний варіант, куди поміщається тільки фотоапарат. Така модель підійде тим, хто використовує фотоапарат не надто часто та носить його в своїй сумці.

  • Сумка-футляр – надзахищена модель, яка забезпечує надійний захист фотообладнання навіть в дуже екстремальних умовах. Головною перевагою таких моделей є те, що вони надійно кріпляться всередині будь-якої дорожньої сумки або рюкзака.

  • Сумка для фото – найпоширеніша модель, вона може бути різної форми та розмірів. У такі моделі з легкістю помістяться не тільки фотоапарат, але і об'єктиви до нього, додаткові зарядні пристрої, дроти та інші аксесуари для фотозйомки.

  • Кофр-сумка – дана модель забезпечує подвійний захист фотоапарату, батареї та двох флешок, він з легкістю поміщається до будь-якої дорожньої сумки та дозволяє безпечно транспортувати фотоапарат.

  • Подвійна сумка – ця модель стане кращим рішенням для професіоналів, так як відрізняється своєю компактністю, але при цьому дозволяє безпечно транспортувати дві камери, об'єктиви, аксесуари та навіть штатив.

І на сторінках даного каталогу ви знайдете будь-яку з цих моделей, при цьому незалежно від типу обраної сумки для фотоапарату ви можете бути впевнені, що вона стане надійним захистом для фототехніки навіть в дуже екстремальних ситуаціях.

Як вибрати та купити сумку для фотоапарату

При виборі насамперед звертайте увагу на відповідність розміру фотоапарату та сумки. Безумовно, ви можете підібрати сумку тільки під конкретну марку фотокамери, наприклад, Canon або Nikon, однак якщо ви часто подорожуєте або ведете активний спосіб життя, то краще вибирайте універсальну модель сумки, яка підходить для різних моделей фотоапаратів.

Щоб вам було простіше зробити свій вибір, кожна модель сумки для фотоапарату представлена кількома фото та описом параметрів. Якщо ж у вас залишилися питання, то просто дзвоніть нам за вказаними на сайті телефонами і досвідчені менеджери детально вас проконсультують з усіх питань.

Телефонуйте, і ми доставимо сумку для фотоапарату до Києва, Харкова, Одеси, Запоріжжя, Житомир, Львів та будь-який інший місто нашої країни.

Сумки для фотографів

Часті питання про Сумки для фотографів

Сумку для фотоапарата найкраще купити в Gadgets.ua. Ми працюємо по території всієї України і пропонуємо вам якісні сумки для фотоапарата за доступною ціною.

Ціна якісної сумки для фотоапарата стартує від 700 грн. Важливо відзначити, що вартість залежить від бренду, якості матеріалу та розміру виробу.

Однозначно відповісти на це питання не можна. Все залежить від способу життя і цілі. Сумка завжди знаходиться під рукою і дозволяє швидко дістати фотоапарат, а рюкзак рівномірно розподіляє навантаження на спину.

Цього року особливою популярністю користуються універсальні компактні моделі, як наприклад, Lowepro Adventura або Lowepro m-Trekker.

Підбираючи сумку для фотоапарата в першу чергу звертайте увагу на розмір. Ваш фотоапарат повинен легко в неї поміщатися. Крім того, якщо ви збираєтеся носити з собою об'єктиви і аксесуари, для них також має бути передбачено місце.