Доставка


Кур'єрська доставка по Києву

Кур'єрська доставка здійснюється в день оформлення замовлення або на наступний день, в залежності від побажання покупця. Кур'єрська доставка здійснюється щодня з 10:00 до 20:00. Замовлення на суму понад 700 грн. доставляється безкоштовно.

Вартість безкоштовної доставки розраховується від суми замовлення зі знижкою. Якщо сума замовлення зі знижкою менше 700 грн., здійснюється платна доставка.

При сумі замовлення менше 700 грн. вартість доставки складає всього 40 грн.

Доставка в передмістя Києва коштує 5 грн. за кілометр. При цьому враховується відстань від межі Києва (КПП) до місця доставки.

Доставка в Бровари розраховується також, як і для Києва. Якщо вказано, що доставка по Києву безкоштовна, то в Бровари доставка також безкоштовна.


Адресна доставка по Україні

Адресна доставка по Україні здійснюється кур'єрами Нової пошти на наступний день після оформлення замовлення, якщо замовлення було зроблено після 14:00. Кур'єрська доставка здійснюється щоденно за попереднім дзвінком кур'єра з 10:00 до 20:00. Замовлення на суму більше 1000 грн. доставляється безкоштовно. 

Вартість безкоштовної доставки розраховується від суми замовлення зі знижкою. Якщо сума замовлення зі знижкою менше 1000 грн., здійснюється платна доставка. 

При сумі замовлення менше 1000 грн. вартість доставки складає 60 грн.


Знижка за самовивіз

Самовивіз

Адреса пункту самовивозу: Київ, вул. Євгена Сверстюка, 19 (дивіться карту на сторінці Контакти).

Самовивозом можна забрати товар, який знаходиться в нашому шоурумі або товар, який Ви попередньо замовляли через корзину або по телефону.

Ми не доставляємо в шоурум товар зі складу з метою прийти подивитися.

При самовивозі Ви отримуєте знижку -20 грн. на кожну одиницю купленого товару.Товар на вибір

Ми доставляємо товар на вибір по Києву і по Україні. Якщо товар підпадає під умови безкоштовної доставки, але Покупець не купує жоден з запропонованих товарів, він повинен сплатити подвійну доставку: по Києву 40 х 2 = 80 грн., по Україні - оплата за доставку Нової Пошти в обидві сторони.


Доставка через компанию "Нова Пошта"

Доставка Gadgets.UA

Зручний і швидкий спосіб доставки в більш ніж 1200 міст і сіл України. Посилка доставляється в відділення Нова Пошта у Вашому місті або прямо до Вас додому або офіс. Для отримання необхідно пред'явити паспорт (або інший документ, що засвідчує особу) та номер вантажної декларації (повідомить наш менеджер після відправки).

Посилку бажано отримати протягом 5-ти днів з моменту приходу вантажу, інакше посилка повертається назад. Повторно посилки не відправляються. Термін доставки посилки становить 1 день (сьогодні замовили - завтра отримали товар). За доставку замовлень від 999 грн. в найближче до Вас відділення Нової Пошти платить наш магазин. Ви здійснюєте оплату за грошовий переказ.

Тарифи та вартість пересилки уточнюйте у нашого менеджера при оформленні замовлення.

При доставці замовлення на Нову Пошту Ви можете оплатити замовлення в момент отримання товарів. Звертаємо Вашу увагу, вартість послуги "Грошовий переказ" становить 30 грн. + 2% від суми переказу.

Топ продажів
Epic