0
0
0

Трекінгові палиці

0
Кільце для трекінгових палиць від Trekmates, діаметром 52 мм.Особливості:діаметр 52 ммпідходить для усіх трекінгових палиць Trekmates..
64грн.
Купити
0
Твердосплавний подовжений накінечник для трекінгових палиць Trekking Support Carbide Tip виконаний з карбіду вольфраму і має ребристу форму, забезпечуючу більш ефективне зчеплення на твердих скельних породах. Довжина накінечника 80 мм дозволяє викори..
204грн.
Купити
1
Насадка ковпачок Trekking Rubber Round Tip призначена для захисту сталевих і твердосплавних наконечників трекінгових палиць під час руху по рівним твердим асфальтовим і бетонним поверхням, а також для запобігання можливих травм під час транспортуванн..
114грн.
Купити
0
Vipole Vario Top-Click - професійні палиці для скандинавської ходьби. Алюмінієвий сплав 7075-Т6-F65, з якого виконані секції, має поєднання легкості і міцності, недоступне для інших матеріалів. Асиметричні ремені-рукавички з дихаючого, гіпоалер..
3 246грн.
Купити
0
Трисекційні палиці Vipole Trail Carbon Top-Click - ультралегкі і компактні, що дозволяє їх використовувати не тільки для скандинавської ходьби, але і для трейлраннінга (бігу по пересіченій місцевості), а при необхідності і для трекінгу. Для скандинав..
3 480грн.
Купити
0
Трисекційні палиці Vipole Trail QL Carbon Top-Click - дуже легкі і компактні, що дозволяє їх використовувати не тільки для скандинавської ходьби, але і для трейлраннінга (бігу по пересіченій місцевості), а при необхідності і для трекінгу. Для скандин..
3 972грн.
Купити
0
Vipole Vario Top-Click - професійні палиці для скандинавської ходьби. Алюмінієвий сплав 7075-Т6-F65, з якого виконані секції, має поєднання легкості і міцності, недоступне для інших матеріалів. Асиметричні ремені-рукавички з дихаючого, гіпоалер..
1 704грн.
Купити
0
Vipole Vario Lady Top-Click - професійні палиці для скандинавської ходьби зі зменшеним ремінцем-рукавичкою, адаптованим під жіночий розмір руки. Алюмінієвий сплав 7075-Т6-F65, з якого виконані секції, має поєднання легкості і міцності, недоступне для..
1 830грн.
Купити
0
Vipole Vario Top-Click Lady Maze - жіноча професійна модель палиць для скандинавської ходьби. Крім яскравого забарвлення вони мають зменшений розмір ремінця-рукавички, розрахований на жіночу руку в розмірі від S до L. Алюмінієвий сплав 7075-Т6-F65, з..
1 830грн.
Купити
0
Vipole Vario Top-Click QL K.T. - професійні палиці для скандинавської ходьби. Алюмінієвий сплав 7075-Т6-F65, з якого виконані секції, має поєднання легкості і міцності, недоступне для інших матеріалів. Асиметричні ремені-рукавички з дихаючого, гіпоал..
2 190грн.
Купити
0
Vipole Vario Top-Click - професійні палиці для скандинавської ходьби. Алюмінієвий сплав 7075-Т6-F65, з якого виконані секції, має поєднання легкості і міцності, недоступне для інших матеріалів. Асиметричні ремені-рукавички з дихаючого, гіпоалергенног..
1 830грн.
Купити
0
Призначення трекінгових палиць - зменшення навантаження на суглоби і м'язи при ходьбі, особливо на підйомах і спусках. Розвантаження колінних суглобів, хребта і м'язів нижньої частини спини особливо потрібна при тривалому складному трекінгу в горах з..
1 656грн.
Купити
0
Призначення трекінгових палиць - зменшення навантаження на суглоби і м'язи при ходьбі, особливо на підйомах і спусках. Розвантаження колінних суглобів, хребта і м'язів нижньої частини спини особливо потрібно при тривалому складному трекінгу в горах з..
1 332грн.
Купити
0
Призначення трекінгових палиць - зменшення навантаження на суглоби і м'язи при ходьбі, особливо на підйомах і спусках. Розвантаження колінних суглобів, хребта і м'язів нижньої частини спини особливо потрібно при тривалому складному трекінгу в горах з..
1 626грн.
Купити
0
Міцні 3-секційні трекінгові палиці Salewa Carbonium Tour Poles із ергономічною ручкою є відмінним вибором для тих, хто полюбляє мандрувати увесь рік. Нижній сегмент виготовлений із надміцного алюмінію, відтак палиці не руйнуються при контакті з камін..
3 373грн.
Купити
2
Все трекінгові палки Vipole Base Camp виготовлені з міцного алюмінієвого сплаву 7075-T6-F56 і обладнані подвійною системою фіксації Quick Lock ALU + TwistLock, що подвоює надійність і гарантує зручність зміни довжини телескопічної палиці в будь-яких ..
2 262грн.
Купити
0
Система гасіння вібрації, внутрішня система фіксації TwistLock, секції з авіаційного алюмінієвого сплаву і невелика вага - ось головні відмінні риси трекінгових палиць Vipole Challenge. Це відмінний вибір, якщо необхідні недорогі і надійні телескопіч..
1 542грн.
Купити
0
Серія Vipole Climber відмінний вибір для тих, хто планує придбати недорогі, але при цьому дуже надійні телескопічні палиці для комфортного і безпечного трекінгу. Все палиці серії Climber виконані з міцного алюмінієвого сплаву 7075-T6-F56, секції мают..
1 596грн.
Купити
0
Серія Vipole Climber відмінний вибір для тих, хто планує придбати недорогі, але при цьому дуже надійні телескопічні палиці для комфортного і безпечного трекінгу. Всі палиці серії Climber виконані з міцного алюмінієвого сплаву 7075-T6-F56, секції мают..
2 874грн.
Купити
1
Vipole Glacier - серія класичних трекінгових палиць, оснащених внутрішньою системою затиску трьох алюмінієвих секцій. Не дивлячись на невисоку вартість, дана модель підійде для трекінгу будь-якої складності, завдяки високій міцності авіаційного алюмі..
1 656грн.
Купити
0
Трекінгові палиці використовуються як додаткова точка опори під час тривалих і короткочасних походів, як зі спорядженням різної важкості, так і без нього. Вони дозволяють зменшити навантаження на суглоби і м'язи ніг, спини і нижньої частини тулуба, д..
1 134грн.
Купити
0
Трекінгові палиці використовуються як додаткова точка опори під час тривалих і короткочасних походів, як зі спорядженням різної важкості, так і без нього. Вони дозволяють зменшити навантаження на суглоби і м'язи ніг, спини і нижньої частини тулуба, д..
3 102грн.
Купити
0
Висока міцність алюмінієвого сплаву Alu 7075-T6-F56, подвійна фіксація телескопічних секцій дозволяють використовувати трекінгові палки Vipole Super HSA QL EVA RH Green DLX S1903 для складного трекінгу по гірській і пересіченій місцевості з великими ..
2 574грн.
Купити
Трекінгові палиці

Трекінгові палки використовують для забезпечення опори при підйомі по гірській місцевості. Принцип використання максимально простий. При підйомі нагору, одну палицю слід виставляти трохи вперед та підтягуватись, а на другу – в цей же момент спиратися. Крім того, ці палиці стануть незамінними при спуску по горах або крутих обривах, так як вони забезпечують надійну опору та знижують навантаження на коліна та спину.

На сторінках каталогу ви зможете підібрати та купити трекінгові палки в Києві та будь-якому іншому регіоні нашої країни. Різновидів трекінгових палиць багато, але незважаючи на це, всі вони мають однакову конструкцію. На верхньому кінці передбачена зручна рукоять виконана з м'яких матеріалів, найчастіше гуми. Внизу знаходяться прогумовані прямокутні або квадратні накладки, або загострені наконечники. Саме така конструкція палиць дозволяє переносити на них вагу свого тіла та з легкістю долати навіть самі круті підйоми та спуски.

Однією з останніх новинок на ринку стали трекінгові палка з антішоком. Вони відрізняються амортизуючими властивостями, що істотно полегшує пересування по гірській місцевості. Не меншою популярністю користуються і телескопічні трекінгові палки, так як вони компактно складаються, зручно транспортуються та дозволяють відрегулювати потрібну висоту.

Секрети вибору сучасних трекінгових палок

Варто відзначити, що трекінгові палки в першу чергу класифікуються за типом ходьби, для якої вони призначені. Для кожного з цього типу ходьби передбачена певна конструкція палок, яка повністю відповідає типу поверхні землі та необхідним умовам.

  • Палки для скандинавської ходьби. Дані моделі палиць вважаються багатофункціональними, так як адаптовані під ходьбу по рівній поверхні. Використання таких палиць дозволяє підтримувати тіло в тонусі та допомагає формувати правильну поставу, так як при ходьбі з такими палицями спину потрібно тримати максимально рівно. Верхні ручки зроблені з невеликим нахилом, що дозволяє зручно ходити та мати додаткову підтримку для тіла.

  • Палки для трейлраннінга. Для такого виду бігу призначені високостійкі палиці, адже вони є основним спорядженням та повинні витримувати великі навантаження, так як найчастіше шлях проходить по складних рельєфах.

  • Трекінгові палки. Дані моделі призначені для трекінгу та являють собою цілісну трубу, виготовлену з алюмінієвого сплаву. У нижній частині таких палок передбачений твердосплавний наконечник, що забезпечує відмінне зчеплення з поверхнею землі та уповільнює знос самих палок.

  • Палки для хайкінга. Цей підвид був створений для скелелазів. Завдяки своїй конструкції вони забезпечують додаткову опору при сходженні.

Ми подбали про те, щоб у нас ви могли купити палиці для скандинавської ходьби необхідної модифікації за доступною ціною. Ми співпрацюємо тільки з відомими виробниками, тому можемо вам гарантувати, що всі представлені в каталозі палиці відрізняються високою якістю та прослужать вам довгі роки.

Як трекінгові палки купити в Україні

Щоб вам було простіше зробити свій вибір, всі моделі палок представлені фото та детальним описом характеристик. Якщо ж у вас залишилися питання, то ви можете просто зателефонувати нашим менеджерам, і вони допоможуть вам зробити правильний вибір.

Телефонуйте, і ми допоможемо вам купити трекінгові палки та палиці для скандинавської ходьби за найкращою ціною. Робіть замовлення прямо зараз, і ми організуємо його оперативну доставку в Київ, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Одесу, Львів, Івано-Франківськ або будь-яке інше місто.