0
0
0

Намети

0
Класичний сталевий кілок від Trimm. Виконаний зі сталі, діаметром 5 мм, вагою 35 г та довжиною 19 см. Завдяки своїй довжині та формі підійде для великих навантажень, де вага не є вирішальним чинником...
84грн.
Купити
0
Надлегкий кілок для намету від Trimm. Виконаний з розжареного анодованого алюмінію, вагою 12 г та довжиною 17 см. Забезпечує оптимальне співвідношення стабільності і міцності. Завдяки своїй V-образній формі підійде для універсального застосування. На..
168грн.
Купити
0
Надлегкий універсальний кілок від Trimm. Виконаний з розжареного анодованого алюмінію, вагою усього 16 г та довжиною 18 см. Його трикутна форма забезпечує кращу стабільність, а завдяки своїй міцності кілок можна використовувати на твердому грунті. На..
168грн.
Купити
0
Easy Camp Beach - чудове укриття від палючого сонця і гарячого піску. Сучасна тканина також впорається з легким дощем і невеликим вітром, забезпечуючи відмінний захист для всієї родини. Інтегрована підлога допомагає зберігати вашу зону відпочинку без..
1 230грн.
Купити
0
Класичний і одночасно унікальний одношаровий намет Easy Camp Bolide 400 виконаний в формі шатра і здатен вміщати до чотирьох людей. Легкість установки досягається за рахунок каркаса з двох центральних сталевих опор. Повністю сітчасті вхідні двері над..
4 170грн.
Купити
0
Easy Camp Coast поєднує можливості намету і пляжної парасольки, пропонуючи максимальний захист від сонця і вітру. Просто відкрийте її, і вона готова до використання. Залежно від положення сонця і напрямку вітру, ви можете легко переставляти намет для..
1 440грн.
Купити
0
Easy Camp Eclipse 500 - купольна палатка з тунельним входом для комфортного сну п'яти чоловік. Третя дуга створює місткий тамбур зі знімною підлогою для розміщення велосипедів та зберігання інвентарю, необхідного для відпочинку на природі. Прозорі ві..
6 630грн.
Купити
0
Намет Easy Camp Energy 200 - ідеально підходить для подорожей без нічого, будь-то піший туризм або поїздка на велосипеді. Конусоподібна форма максимально збільшує практичне використання внутрішнього простору, одночасно зменшуючи вагу намету. Всередин..
2 628грн.
Купити
0
Намет Easy Camp Energy 300 - ідеально підходить для подорожей без нічого, будь-то піший туризм або поїздка на велосипеді. Конусоподібна форма максимально збільшує практичне використання внутрішнього простору, одночасно зменшуючи вагу намету. Всередин..
2 970грн.
Купити
0
Намет Easy Camp Energy 300 - ідеально підходить для подорожей без нічого, будь-то піший туризм або поїздка на велосипеді. Конусоподібна форма максимально збільшує практичне використання внутрішнього простору, одночасно зменшуючи вагу намету. Всередин..
2 970грн.
Купити
0
Конструкція з трьох дуг намету Easy Camp Galaxy 400 дозволяє вам стояти всередині в повний зріст. Просторе спальне місце зі знімною перегородкою і великий житловий простір буде до вподоби парам, друзям і молодим сім'ям. Регульовані вентиляційні відсі..
7 800грн.
Купити
0
Easy Camp Huntsville 500 - п'ятимісна тунельна палатка з просторою житловою зоною і двома затемненими роздільними спальнями зі знімною перегородкою. Попередньо вигнуті дуги забезпечують достатню висоту стелі. Простора вітальня з великим вікном для ог..
9 990грн.
Купити
0
Easy Camp Huntsville 800 Twin - восьмимісний тунельний намет з просторою житловою зоною і двома затемненими роздільними спальнями, симетрично розташованими в різних сторонах. Попередньо вигнуті дуги забезпечують достатню висоту стелі. Велика світла в..
14 250грн.
Купити
0
Проста конструкція купольної намети Easy Camp Meteor 300 цінується любителями відпочинку на природі, завдяки чому її можна використовувати в самих різних ситуаціях. Невелика вага намету дозволяє розмістити її в туристичному рюкзаку, а її установка за..
2 562грн.
Купити
0
Отримайте миттєве укриття за допомогою саморозкладного намету Easy Camp Ocean. Просто відкрийте круглу сумку для перенесення, і намет прийме форму, готову захистити вас від сонця, вітру і невеликого дощу. Відкрита передня частина дозволить вам насоло..
1 212грн.
Купити
0
Намет Easy Camp Palmdale 500 - сімейний тунельний намет з вітальнею, двома окремими входами і комфортними затемненими роздільними спальнями на дві і три людини. Велике панорамне вікно з шторою створює відчуття простору всередині, а передній навіс зах..
12 990грн.
Купити
0
Проведіть це літо зі стильним і просторим наметом Easy Camp Palmdale 500 Lux. У двох затемнених роздільних спальнях зможуть розміститися до п'яти людей. Величезна вітальня з високими стелями надає достатньо місця для прийняття їжі, настільних ігор і ..
14 970грн.
Купити
0
Проведіть це літо зі стильним і просторим наметом Easy Camp Palmdale 600 Lux. У двох затемнених роздільних спальнях зможуть розміститися до п'яти людей. Величезна вітальня з високими стелями надає достатньо місця для прийняття їжі, настільних ігор і ..
18 030грн.
Купити
0
Намет Easy Camp Quasar 200 виконаний в класичній формі купола. Завдяки конструкції каркаса з трьох дуг, дана модель має достатню висоту всередині, місткий тамбур для зберігання інвентарю, багато корисного житлового простору, а також упаковується в не..
2 970грн.
Купити
0
Easy Camp Shell - чудове укриття від палючого сонця і гарячого піску. Сучасна тканина також впорається з легким дощем і вітром, забезпечуючи відмінний захист для всієї родини. Великі кишені для насипання піску дозволяють встановити намет без використ..
1 980грн.
Купити
0
Easy Camp Spirit 200 підходить для двох молодих авантюристів, які бажають відпочити на свіжому повітрі. Намет має акуратну форму тунелю з каркасом з двох дуг, передня з яких вигнута в готичному стилі для додаткового запасу висоти приміщення. Тамбур з..
2 820грн.
Купити
0
Намет Easy Camp Spirit 300 має форму тунелю з каркасом з трьох дуг. Місткий тамбур зі знімною підлогою призначений для зручного зберігання спорядження. Повноцінний захист від комах забезпечує D-подібні внутрішні двері з анти-москітною сіткою. Затемне..
4 140грн.
Купити
10
Намет Aral 3 (4000) Red / Gray відноситься до серії четирехсезонних наметів Ferrino і рекомендована для тривалих переходів середньої і підвищеної складності в пустелях або на піщаних грунтах. Про те, що дана намет може використовуватися в несприятлив..
11 730грн.
Купити
1
Ferrino Maverick 2 (10000) Orange / Gray відноситься до серії наметів HighLab, що відповідають найвищим вимогам і є ідеальним наметом для складних сходжень в альпійському стилі, особливо в кліматичних зонах з високою вологістю і великою кількістю опа..
12 630грн.
Купити
1
Намет Meteora 4 Brick Red відноситься до серії сімейних наметів Ferrino і буде цікава для любителів кемпінгу, які подорожують пішки або на громадському транспорті, так як її відносно невелика вага дозволяє носити намет за плечима. Незважаючи на невел..
13 290грн.
Купити
0
Намет Meteora 5 Brick Red відноситься до серії сімейних наметів Ferrino і буде цікава для любителів кемпінгу. Модель є повнорозмірним кемпінговим наметом, де в тамбурі більшість користувачів можуть вільно переміщатися в повний зріст. Дуга над спальни..
14 400грн.
Купити
1
Намет Ferrino Shaba 3 Blue відноситься до серії трьохсезонного наметів Ferrino і є досить зручною з точки зору розташування входів. Обидва входу розташовані в торцях намети, дозволяючи користуватися внутрішнім приміщенням і тамбурами без взаємного со..
11 700грн.
Купити
1
Намет Ferrino Skyline 3 ALU Blue відноситься до серії трьохсезонного наметів Ferrino і є досить зручною з точки зору розташування входів. Обидва входу розташовані в торцях намети, дозволяючи користуватися внутрішнім приміщенням і тамбурами без взаємн..
10 140грн.
Купити
1
Намет Ferrino Sling 2 Green відноситься до серії трьохсезонного наметів Ferrino і стане знахідкою для тих, хто шукає легку палатку з достатнім внутрішнім простором, містким тамбуром і мінімальним часом установки. Всі ці переваги забезпечує тунельна к..
5 970грн.
Купити
0
Головна відмінність продукції лінійки HighLab полягає в тому, що кожна модель тестується на відповідність необхідним характеристикам в реальних умовах. Спеціально для цього в 1994 році компанія створила лабораторію в гірському масиві Монте-Роза (Альп..
25 800грн.
Купити
1
Намет Ferrino Tenere 3 Green відноситься до серії трьохсезонного наметів Ferrino і є досить зручною з точки зору розташування входів. Обидва входу розташовані в торцях намети, дозволяючи всім користуватися внутрішнім приміщенням і тамбуром без взаємн..
7 920грн.
Купити
1
Намет Ferrino Tenere 4 Green відноситься до серії трьохсезонного наметів Ferrino і є досить зручною з точки зору розташування входів. Обидва входу розташовані в торцях намети, дозволяючи всім користуватися внутрішнім приміщенням і тамбуром без взаємн..
9 840грн.
Купити
Намети

Любите активно проводити час на природі? Часто ходите в походи, їздите на риболовлю, піднімаєтесь в гори або ходите у ліс? Тоді вам неодмінно потрібен намет те всі необхідні аксесуари до нього. Тільки туристична палатка допоможе вам сховатися від вітру, дощу, настирливих комах або жарких променів сонця та звичайно ж, комфортно і безпечно переночувати. А на сторінках каталогу ви знайдете палатки з різним типом конструкції, які можна встановити на будь-якій місцевості.

Види палаток

На сьогоднішній день всі туристичні палатки умовно поділені на кілька типів. Це можуть бути як невеликі намети, так і цілі палатні установки, призначені для використання на певній місцевості та мають конструктивні особливості.

  • Палатки для кемпінгу (для рівнинного туризму). У дану категорію входять моделі сімейного типу. Такі намети відрізняються великими габаритами та призначені для відпочинку на природі. Вони можуть бути як двомісними, так і шестимісними.

  • Палатки для велотуризму. Ці моделі відрізняються своєю маленькою вагою, тому їх дуже зручно транспортувати. Характерною відмінністю таких моделей є спеціальний тамбур, призначений для зберігання велосипедів. Варто зазначити, що цей варіант підходить і для любительського туризму.

  • Палатки для піших та гірських прогулянок (для середньогір'я). Відрізняються легкістю та простотою у транспортуванні. Вони можуть мати різну конструкцію, при цьому ви легко зможете їх встановити на будь-якій місцевості.

  • Палатки альпіністські високогірні. Дана група наметів ділиться на експедиційні та штурмові. Вони відрізняються високою стійкістю до поганих погодних умов та легко встановлюються на гірській місцевості. Варто відзначити, що експедиційні палатки розроблені спеціально для тривалого перебування та створення таборів в певних умовах. Для таких наметів не страшні дощі та снігопади, вони відмінно зберігають тепло всередині. При цьому їх легко скласти і знову встановити, що дуже важливо для туристів, які планують часто міняти місце локації під час походу. Що стосується штурмових палаток (їх ще часто називають палатки для сходжень), то вони відрізняються компактністю та мінімальною вагою. Такі моделі створені спеціально для альпіністів, які підкорюють вершини гір та відмінно захищають від негоди.

Конструктивні особливості сучасних палаток

Перед тим як купити намет, необхідно розібратися в конструктивних особливостях моделей і зрозуміти який варіант вам підійде найбільше.

Одним з головних параметрів вибору є форма палатки. Саме вона впливає на місткість, стійкість та комфорт проживання. На сьогоднішній день найпоширенішим є намет у формі півсфери. Такі моделі вважаються одними з найбільш стійких та надійних, але за наявності каркаса мають значну вагу.

Тунельні або ангарні палатки зовні нагадують циліндр. Вони менш стійкі, але місткіші.

Найпоширенішими сьогодні є шатрові палатки. Вони відрізняються мінімальною вагою та простотою установки.

Практично всі моделі сучасних наметів, незалежно від типу конструкції, є двошаровими. Внутрішній шар, як правило, зроблений з тканин, які пропускають повітря, а зовнішній – з більш щільних, вологозахищених матеріалів, які відштовхують вологу та не дають їй конденсуватися всередині.

Як купити намет туристичный в Україні

Телефонуйте, і ми допоможемо вам підібрати і купити палатку у Києві, а також у будь-якому іншому регіоні нашої країни. Знайомтесь з представленим асортиментом, оформляйте замовлення, і ми організуємо оперативну доставку туристичної палатки до Дніпра, Харкова, Запоріжжя, Одеси, Львову, Житомира та будь-якого іншого міста.