0
0
0

Універсальний автомобільний тримач Macally (MGRIP2)

Відгуки:
(0)
Основні характеристики
Всі характеристики
Колір: Чорний
Тип товару: Автомобільний тримач
Бренд товару: Macally
Гарантія: 1 рік
Артикул виробника: MGRIP2
Оплата

Visa/MasterCard, Готівкова, Безготівкова

Доставка

Відправлення в той же день при замовленні до 16:00

Гарантія

Офіційна гарантія від виробника

Універсальний тримач з пневматичним захватом Macally для смартфонів і мобільних пристроїв. Оригінальний дизайн дозволяє встановити смартфон на торпеду або в іншому зручному місці поблизу керма, так щоб ваш смартфон під час руху був у Вас перед очима. Смартфон легко закріплюється в тримачі за допомогою автоматичного захвату, досить прикласти корпус вашого смартфона до центральної кнопки на утримувачі.

Підходить для всіх пристроїв з діагоналлю екрана від 3,5 до 5,8 дюймів. Присоска утримувача не боїться перепадів температур і не залишає жирних слідів на поверхнях.

Ви можете встановити тримач на будь-якій, навіть на не рівній поверхні завдяки кріпленню на липку полімерну основу з додатковою вакуумної фіксацією. Присоска виконана з полімерного матеріалу високої «чіпкості», адгезія якого до сухих предметів проводиться абсолютно без клею. М'яка полімерна поверхня присоски утворює сильне молекулярне тяжіння з предметами, а додатковий ваккумний фіксатор ще більше підсилює зчеплення з поверхнею. Присоска універсального тримача надзвичайно практична - від часу і багаторазового використання вона не втрачає своїх «чіпких» здібностей. Достатньо лише час від часу мити присоску струменем теплої води, дати висохнути - і присоска відновлює свої властивості на всі 100%!

Характеристики
Характеристики
Колір Чорний
Тип товару Автомобільний тримач
Бренд товару Macally
Гарантія 1 рік
Артикул виробника MGRIP2
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.