0
0
0

Scosche strikeDRIVE pro 12W + 12W 2.4 A

  • Попередній товар

    Універсальний зарядний пристрій Adonit Wireless TravelCube Pro Black (134-17-07-A)
  • Наступний товар

    Автомобільний зарядний пристрій з кабелем Moshi Car Charger Revolt Duo Lightning Cable Black (4.2 A) (99MO022006)
Відгуки:
(0)
Основні характеристики
Всі характеристики
Тип товару: Зарядний пристрій
Бренд товару: Scosche
Гарантія: 1 рік
Артикул виробника: I2MC242M
Оплата

Visa/MasterCard, Готівкова, Безготівкова

Доставка

Відправлення в той же день при замовленні до 16:00

Гарантія

Офіційна гарантія від виробника

strikeDRIVE pro 12W + 12W - найкомпактніший в світі потужний двох портовий автомобільний USB зарядний пристрій c вихідною потужністю кожного USB порту 12W (2.4A), яка дозволяє підключати і заряджати відразу два ваших мобільних пристрої, наприклад, навіть два iPad одночасно.

Вихідні робочі характеристики кожного USB порту забезпечать максимальну швидкість зарядки вашого гаджета.

В комплект поставки пристрою входить 2-в-1 синхронізуючий і зарядний кабель з запатентованим Scosche повзунковим складаним адаптером на Lightning коннектор і microUSB порт. Адаптер дозволяє легко перемикатися з Lightning коннектора на microUSB роз'єм.

Зарядний пристрій, за допомогою використання Apple Lightning коннектора, дозволяє заряджати iPad, iPod, iPhone з Lightning портом, а також Android пристрої, смартфони, планшети, MP3 і багато інших пристроїв, які підтримують microUSB порт для зарядки.

Scosche reVIVE

Функціональним доповненням до зарядного пристрою є оригінальний безкоштовний додаток Scosche reVIVE для Apple і Android пристроїв, що забезпечує додаткове управління батареєю мобільних пристроїв.

Надійність і безпека

Як правило, вартість гаджетів, які заряджаються, досить висока і користувачі потребують надійних аксесуарів, а особливо надійних зарядних пристроїв. Зарядні пристрої Scosche сертифіковані Apple за партнерською програмою Apple MFi - Made for iPod iPhone iPad, надійні і безпечні для вас і ваших гаджетів.

Новий коннектор Apple Lightning

Після дев'яти років використання 30 pin коннектора Apple перейшла на використання нового Lightning коннектора для нових iPod, iPhone і iPad. Одна з основних цілей - захистити користувачів Apple від фейкових китайських пристроїв і обмежити коло сертифікованих постачальників аксесуарів для Apple. Для цих цілей Apple встановила в коннектор спеціальний чіп ідентифікації та стабілізації, а набори чіпів відвантажує тільки сертифікованим партнерам по програмі Apple MFi. Компанія Scosche Industries є одним з основних багаторічних партнерів Apple і всі нові аксесуари Scosche для Apple Lightning пристроїв сертифіковані Apple.

УВАГА. Не використовуйте несертифіковані Apple кабелі синхронізації і зарядки для нових Apple Lightning пристроїв. На упаковці сертифікованих кабелів повинен бути нанесений графічний логотип Made for iPod iPhone iPad.

Характеристики
Характеристики
Тип товару Зарядний пристрій
Бренд товару Scosche
Гарантія 1 рік
Артикул виробника I2MC242M
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.