0
0
0

Scosche strikeDrive 5W 1 А

Відгуки:
(0)
Основні характеристики
Всі характеристики
Тип товару: Зарядний пристрій
Бренд товару: Scosche
Гарантія: 1 рік
Артикул виробника: I2C05
Оплата

Visa/MasterCard, Готівкова, Безготівкова

Доставка

Відправлення в той же день при замовленні до 16:00

Гарантія

Офіційна гарантія від виробника

strikeDRIVE 5W - автомобільний зарядний пристрій з новим Apple Lightning коннектором для зарядки iPhone 5, iPad mini, iPad (gen 4), iPod touch (gen 5), iPod nano (7th gen), з вихідною потужністю 5W (1A).

Довжина кабелю пристрою - 90 см.

Scosche reVIVE

Функціональним доповненням до зарядного пристрою є оригінальний безкоштовний додаток Scosche reVIVE для Apple і Android пристроїв, що забезпечує додаткове управління батареєю мобільних пристроїв.

Надійність і безпека

Як правило, вартість гаджетів, які заряджаються, досить висока і користувачі потребують надійних аксесуарах, а особливо надійних зарядних пристроїв. Зарядні пристрої Scosche сертифіковані Apple за партнерською програмою Apple MFi - Made for iPod iPhone iPad, надійні і безпечні для вас і ваших гаджетів.

Новий коннектор Apple Lightning

Після дев'яти років використання 30 pin коннектора Apple перейшла на використання нового Lightning коннектора для нових iPod, iPhone і iPad. Одна з основних цілей - захистити користувачів Apple від фейкових китайських пристроїв і обмежити коло сертифікованих постачальників аксесуарів для Apple. Для цих цілей Apple встановила в коннектор спеціальний чіп ідентифікації та стабілізації, а набори чіпів відвантажує тільки сертифікованим партнерам по програмі Apple MFi. Компанія Scosche Industries є одним з основних багаторічних партнерів Apple і всі нові аксесуари Scosche для Apple Lightning пристроїв сертифіковані Apple.

УВАГА. Не використовуйте несертифіковані Apple кабелі синхронізації і зарядки для нових Apple Lightning пристроїв. На упаковці сертифікованих кабелів повинен бути нанесений графічний логотип Made for iPod iPhone iPad.

Характеристики
Характеристики
Тип товару Зарядний пристрій
Бренд товару Scosche
Гарантія 1 рік
Артикул виробника I2C05
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.