0грн.
Зробити замовлення- Виробник: Ferrino
- Категорія: Рюкзаки туристичні
- Код товару: 112730
- Артикул: 926477
- Наявність: Немає в наявності
Dry Net System Back - повністю вентильована спинка, повітропроникність якої забезпечена наявністю вигнутих металевих пластин каркаса, що створюють вільний простір для циркуляції повітря між спиною і спинкою рюкзака. На каркас натягнута сітка, що забезпечує додаткову жорсткість всієї конструкції. Сітка разом з м'якими поясними і плечовими валиками забезпечують комфорт для спини і хребта під час ходьби, бігу, або їзди на мотоциклі.
Ice-axe holders (2) - тримачі для льодорубів розміщуються у верхній і нижній частині фасаду альпіністського рюкзака і, як правило, являють собою комбінацію нижніх довгих петель або посилених шнурів і верхніх стяжних еластичних шнурів з фіксатором або невеликих стяжок на текстильній застібці velcro. Такі тримачі дозволяють надійно фіксувати льодоруби і не завантажувати ними внутрішній простір рюкзака. При необхідності тримачі можуть бути використані і для кріплення трекінгових палиць. Даний рюкзак має дві пари кріплень для льодоруба, суміщених з кріпленнями для трекінгових палиць
Trekking poles holders (2) - тримачі для трекінгових палиць розміщуються у верхній і нижній частині фасаду Трекінгові рюкзака і, як правило, являють собою комбінацію нижніх петель і верхніх стяжних еластичних шнурів з фіксатором. Рідше нижні петлі замінюються такими ж стяжними шнурами. Такі тримачі дозволяють надійно фіксувати трекінгові палки і не завантажувати ними внутрішній простір рюкзака. Даний рюкзак має дві пари кріплень для трекінгових палиць, поєднаних з кріпленнями для льодорубів.
Rain cover - захисний чохол від дощу здатний захистити рюкзак від намокання під час снігу або дощу. Такі чохли забезпечують водонепроникність при тиску 10 000 м водяного стовпа. Чохол покриває фасадну і всі бічні частини рюкзака і надійно захищає від проникнення вологи по периметру. Чохол захований в спеціальну кишеню на дні рюкзака і, при необхідності, може бути знятий повністю.
Compatible H2O Bag - даний рюкзак сумісний і може бути оснащений фірмовою гідратаційною системою Ferrino ємністю один, два або три літри, або будь-якою іншою питною системою відповідного літражу. Рюкзак має необхідне відділення для розміщення питної системи, а також всі необхідні отвори і затискачі для фіксації питного патрубка.
Removable Straps - рюкзак поставляється в комплекті з двома довгими стропами, що закінчуються трьохщільними пластиковими лямками Duraflex®. Стропи використовуються для кріплення такого спорядження, як сноуборд, гірські або бігові лижі, снігоступи. Стропи можуть бути зафіксовані на спеціально призначених петлях або лямках рюкзака, а також на будь-яких інших рюкзачних лямках підходящої ширини.
Bottom Access - фронтальний вхід на блискавці в нижній частині рюкзака відкриває доступ до вмісту нижнього відсіку рюкзака, відокремленого від основного відділення. Фронтальний вхід також може бути використаний і для доступу в основне відділення рюкзака, за умови, що перегородка між відділеннями відкрита. Нижнє відділення з фронтальним входом зручно використовувати для розміщення таких речей, як спальник, взуття та ін.
Відгуків про цей товар ще не було.
Рюкзак Lowe Alpine Guide 25 Brownstone (LA FDP-60-BS-25)
Рюкзак Lowe Alpine AirZone Spirit Black (LA FTE-76-BL-25)