0
0
0

Як відрізнити офіційно завезену техніку Apple від контрабандної

На жаль, багато користувачів віддають перевагу так званому «сірому» товару, голосуючи за нього гаманцем: контрабанда дійсно коштує значно дешевше офіційної продукції, оскільки ввозиться на територію України в обхід цілого ряду процедур. Але, купуючи нелегальний товар за нижчою ціною, що споживач втрачає? Звичайно ж, офіційну гарантію виробника і цілий спектр пов'язаних з нею послуг.

Тільки власники офіційної продукції Apple мають право на безкоштовне технічне обслуговування протягом гарантійного терміну. На офіційну продукцію поширюється цілий ряд програм з безкоштовної заміни комплектуючих або пристроїв цілком. Неприємності з офіційним комп'ютером Mac? Вам безкоштовно замінять несправні елементи, замінивши їх на фірмові нові. Зламався офіційний iPhone або iPad? У найкоротші терміни вам замінять несправний пристрій на нове.

На неофіційну ж техніку поширюється лише гарантія продавця, яка часто підкріплена вміннями не надто компетентних працівників і дешевими запчастинами сумнівного походження. А про заміну смартфонів і планшетів не доводиться й мріяти: «сіру» продукцію зможуть лише кустарно відремонтувати. Вартість такого ремонту також може бути досить низькою - але тільки якщо і поломка дрібна. Заміна ж таких складних блоків, як сенсорний дисплей або навіть кнопка «Додому» з сенсором Touch ID, при відсутності гарантії влетить у добру копійку.

Тому при купівлі «сірої» продукції Apple варто враховувати не лише приваблу ціну, але і можливі додаткових витрат в разі поломки протягом передбачуваного терміну експлуатації.

1. Перш за все зверніть увагу на статус торгової точки, в якій ви збираєтеся зробити покупку. Якщо на вивісці і всередині торгового залу вказано статус Apple Authorised Reseller або Apple Premium Reseller, - тут ви зможете купити тільки офіційні продукти Apple.

2. Другим основним ознакою офіційної техніки Apple є наявність на звороті коробки гарантійного талона авторизованого дистриб'ютора - компанії ERC (у разі Mac і iPad) або Asbis (у разі iPhone).

3. Третя основна ознака легально ввезеного техніки Apple є інформаційна наклейка на коробці на або під поліетиленовою плівкою - вона в обов'язковому порядку повинна бути українською мовою, як того вимагає «Закон України про засади мовної політики».

Також ми склали презентацію українською мовою, яка допоможе Вам безпомилково відрізнити офіційний товар від контрабанди (переглянути або завантажити). Будемо вдячні за поширення даної інформації і підтримку офіційного бізнесу в Україні.

Якщо все ж з якихось причин вам важко визначити, чи було конкретне пристрій Apple придбано через офіційну точку продажів, скористайтеся швидким і ефективним інструментом визначення «офіційності» (доступно тільки для Mac і iPad): зайдіть на сайт www.ierc.com. ua і введіть у текстове поле, розташоване вгорі головної сторінки, серійний номер комп'ютера Mac або планшета iPad - натиснувши клавішу введення, через кілька секунд ви отримаєте відповідь. У разі якщо ваш пристрій було ввезено на територію України офіційно, вас можна привітати: для вас діє повний пакет сервісних послуг, передбачених для своїх користувачів компанією Apple.

Коментарів: