0
0
0

Як вибрати рюкзак для ноутбука для тих, хто часто подорожує

Ви збираєтесь у відрядження або подорож і Вам хочеться взяти з собою найнеобхідніші речі, включаючи ноутбук? До того ж Вам треба аби ці речі були ідеально організовані і не займали багато місця? Професійний компактний рюкзак для ноутбука вирішить всі ці проблеми, однак треба уважно поставитись до його вибору.

В цій статті ми наведемо ті властивості рюкзака, які на нашу думку, є найбільш корисними і необхідними. Якщо ви знайдете рюкзак, який відповідає всім цим критеріям або, хоча б, більшості з них, без вагань купляйте його. Цей рюкзак принесе вам задоволення від його використання і прослужить довгі роки.

На що варто звернути увагу при виборі рюкзака для ноутбука.

Рюкзак для ноутбука

Розмір рюкзака. Розмір рюкзака залежить від розміру ноутбука. Зазвичай бізнес-ноутбуки мають діагональ 14.1’’. Тому якщо у вас невеликий лептоп, не варто обирати рюкзак для ноутбука до 17.3”, сподіваючись що в ньому буде більше місця для особистих речей. Скоріш за все, ноутбук 14.1” буде погано закріплений у відділенні, призначеному для ноутбука більшого розміру, що може призвести до його пошкодження. Виключенням стануть рюкзаки, у яких регулюється розмір відділення для ноутбуку.

Рюкзак для ноутбука

Відділення. У ідеального рюкзака має бути декілька відділень, хоча б два. Окрім відділення для ноутбуку, бажана наявність додаткового відділення для особистих речей та документів. Якщо рюкзак має лише одне відділення, то треба, щоб у цьому відділенні ноутбук мав окремий слот із затяжним ременем для утримання ноутбуку і, таким, чином, був відокремлений від інших речей у цьому відділі. Важливою особливістю є можливість відкриття відділення для ноутбуку на 180 градусів. Ця функція дуже корисна при проходженні контролю через рентгенівський сканер в аеропортах.


Рюкзак для ноутбука

Система захисту ноутбука. Щоб уникнути пошкоджень, ноутбук повинен міцно фіксуватись. Оббивка відділення для ноутбуку повинна бути м’якою, щоб запобігти подряпинам, мати додатковий захист у вигляді спеціальних кутів, адже саме кути ноутбука є найбільш уразливими і часто пошкоджуваними місцями. Додаткові кути захистять ваш ноутбук в разі падіння рюкзака. Стінки цього відділення повинні бути оздоблені піною з пам’яттю або іншим досить щільним матеріалом, який захистить Ваш ноутбук від ударів.


Рюкзак для ноутбука

Кишеня для планшету. Сьогодні, коли майже у кожного є планшет чи електронна книга, сучасний рюкзак повинен мати окреме додаткове відділення/кишеню для планшету. Бажано, щоб воно було оздоблено м'яким матеріалом, щоб уберегти планшет від подряпин.

Рюкзак для ноутбука

Функціонал. У подорожі вам можуть знадобитись не тільки ваш ноутбук і персональні речі, а ще й документи, ручки, флешка, окуляри, ключі від квартири чи авто, мобільний, планшет, аудіо плеєр, навушники, пляшка з водою, тощо. Тож радимо вибирати рюкзак, який би мав достатньо слотів та кишень для зберігання всіх цих додаткових предметів. Таких слотів повинно бути не менше 7-8 шт. (1 - ручки, 2 - ключі, 3 - флешка, 4 - мобільний, 5 - музичний плеєр та навушники, 6 - паспорт та квитки на літак/потяг, 7 - окуляри, 8 - гаманець).


Рюкзак для ноутбука

Ергономічна спинка рюкзака. Зрозуміло, що будь-який рюкзак створений для перенесення речей, тому Вам має бути зручно носити його як на плечах так і в руках. Спинка рюкзака повинна підтримувати поперек спеціальними виступами або підкладками. Також, вона має «дихати», тобто мати сітчасту оббивку, щоб ваша спина була сухою, прохолодною, і ви почували себе комфортно, навіть при постійному пересуванні.


Рюкзак для ноутбука

Нагрудний ремінь. Рюкзак для ноутбука, а особливо рюкзаки для великих ігрових ноутбуків, повинні мати нагрудний ремінь, який рівномірно розподілить баланс ваги с плечей і спини на весь торс. Застібнувши нагрудний ремінь, ви довше зможете відчувати легкість при перенесенні великих вантажів. Для туристичних рюкзаків, може бути передбачений додатковий ремінь на пояс.Рюкзак для ноутбука

Плечові лямки. Якщо ви звикли використовувати простір рюкзака по максимуму, то найкращим варіантом стане рюкзак з широкими плечовими лямками - 6-8 см. Вони краще розподілятимуть навантаження, не будуть врізатись в плечі і створять додатковий комфорт. Лямки мають бути міцно зшиті і пришиті до рюкзака, адже на них приходиться основне навантаження. Лямки бажано мають «дихати», тобто мати сітчасту підкладку. Чудовим бонусом стане наявність в лямках додаткових кишень для грошей, а також кріплень для сонцезахисних окулярів та навушників.

Деякі рюкзаки оснащені лямками, довжина яких регулюється буквально одним рухом руки, завдяки спеціальному кріпленню. Радимо купувати саме такі рюкзаки.


Рюкзак для ноутбука

Кріплення для багажного візка. Ця функція знадобиться вам, якщо ви плануєте подорожувати з рюкзаком і багажним візком. Рюкзак можна поставити зверху на багажний візок, продівши ручку візка у спеціальний наскрізний отвір на спинці рюкзака. Таким чином, буде легше переносити рюкзак і ви зможете компактно розмістити свій багаж.

Якість матеріалів. Для часто подорожуючих, матеріал рюкзака повинен бути міцним. Ми радимо вибирати рюкзак, пошитий з нейлону або балістичного нейлону. Деякі деталі рюкзака можуть бути оздоблені шкірою, як наприклад верхня ручка рюкзака. Дно рюкзака може бути прогумоване, щоб запобігти потраплянню води всередину рюкзака. Застібки краще обирати металеві, зі спеціальними отворами для додаткового кодового замка. Вибирайте рюкзак з практичних матеріалів, поменше пластику і поліестеру. Гарантія повинна бути не менше 5 років, щоб бути спокійним за якість.


Рюкзак для ноутбука

Водовідштовхуюча тканина. Ідеально, коли рюкзак буде зроблено з водовідштовхуючої тканини (Поліестер, Нейлон, Балістичний нейлон, який, до речі, зберігає форму і блиск навіть після багаторічного використання в тяжких умовах), або мати чохол від дощу. Це дуже корисна опція, адже ніколи не знаєш, де тебе застигне негода. В таких рюкзака також повинні бути водозахисні застібки-блискавки.


Рюкзак для ноутбука

Кодовий замок на застібках. Замок може бути вже вбудовані у сумку, або його можна придбати додатково. Зазвичай виробники не поставляють рюкзаки із замками. Кодовий замок коштує не дорого, тому, якщо ви часто подорожуєте, то краще придбати такий замок, щоб вберегти вміст рюкзака від небажаного проникнення. Радимо вибирати замок TSA (читайте статтю, що таке кодовий замок TSA).


Рюкзак для ноутбука

Бокові кишені. Користь бокових кишень важко переоцінити. Вони призначені для речей швидкого доступу. В них можна положити компактну цифрову камеру, ключі, пляшку з водою, тощо. У дешевих моделях бокові кишені можуть бути зроблені з сітки, а більш дорогих моделях бокові кишені закриваються на застібку. Також зручно, коли в боковій кишені рюкзака є спеціальна затяжка для фіксації пляшки з фодою.


Рюкзак для ноутбука

Конструкція. Вибираючи рюкзак, зверніть увагу чи може ваш рюкзак стояти у вертикальному положенні. Зручно, коли рюкзак буде стояти і не перехилятись назад чи вперед, адже зазвичай підлога не найчистіше місце. Тому, якщо рюкзак не тримає форми і постійно перехиляється, незалежно від завантаження, він буде постійно забруднюватись, що не дуже приємно.


Вдалих покупок!

Інтернет магазин Gadgets.UA

Коментарів: