0
0
0

WHEELER: перший Smart Cycling Backpack

Ви коли-небудь мріяли про більш безпечний і найпростіший спосіб тримати ваші пристрої, зарядженими до місця прибуття? Гаджети покращують наш комфорт, щоб можна було цікавіше скоротати час у дорозі, наприклад, за читанням електронної книги, ведучи розмови з близькими, або ділячись враженнями, що виникають в процесі подорожі - будь то машина, потяг або якийсь інший транспорт, що допомагає дістатися до місця призначення.

Наш магазин GADGETS.UA хоче представити Вам WHEELER: перший Smart Cycling Backpack, який поставляється зі світлодіодною інтегрованою SOS-системою, вбудованою для доступу вашим місцевим органам захисту, що може зберігати дані про нещасний випадок, плюс надає Вам всю необхідну енергію.

Світлодіодна система WHEELER'S

Зі світлодіодними індикаторами Wheeler ви можете вказати напрямок, куди ви повертаєте або тримайте шлях. Так само, ви можете налаштувати яскравість світлодіодних індикаторів в залежності від денного і нічного використання. Легкий peasy для управління (додаток Wheeler або пульт дистанційного керування Wheeler).

SOS Wheeler

Будьте завжди в безпеці з автоматичним викликом SOS Wheeler, в разі випадку надзвичайної ситуації. Лише уявіть на мить, що чорний ящик записує всі дані і маршрути, за якими ви їздили, при автоматичному знятті фотографій в разі форс-мажору; ідеальний спосіб отримати всю необхідну інформацію, яка записується в «чорний ящик», після чого ви можете роздрукувати її для страхових апеляцій або поліцейських звітів.

Сонце або розетка, все - підійде для рюкзака Wheeler

Є кілька способів, як можна заряджати акумулятор, перший - спосіб розетка, другий - створіть власну енергію, поки ви їдете на велосипеді або гуляєте з нашою модульною, надлегкою і довговічною сонячною панеллю 7 Вт (до 42 Вт). Він може бути від'єднаний для Вашої зручності. Також заряджає від смартфонів до ноутбуків.

Система, з якої ніколи не втратите Ваш рюкзак Wheeler

За допомогою нашого GPS-стеження Ви завжди будете знати, де знаходиться ваш рюкзак Wheeler, тому більше не потрібно турбуватися про втрату іншого предмета. Крім того, Ви можете отримувати миттєві повідомлення, якщо хтось переміщує або намагається вкрасти Ваш рюкзак з поточного місця розташування.

Все для велопрогулянки в одному додатку!

Ми надаємо Вам всі інструменти для їзди на велосипеді в додатку Wheeler; GPS включений для планування маршрутів, точної інформації про погоду на основі вашого поточного місця розташування, управління факелом вашого телефону, фотографування одним клацанням миші і управління світлодіодними індикаторами, щоб забезпечити вам безперешкодний циклічний досвід.


Система BLACK BOX

Наша технологія забезпечує функцію «чорного ящика», схожу на ту, яка використовується в літаках. Якщо Ви потрапили в аварію і потребуєте підтвердження доказів юридичним особам, у вас буде доступ до місця розташування, а також на час і дату, щоб допомогти вам у будь-якій страховій апеляції.


Гарантія перевезення вантажу

Чимало прототипів вже створені і протестовані для забезпечення функціональності. Тепер ми перебуваємо на першому етапі промислового виробництва з більш ніж 5-річним досвідом, щоб надати вам кращі енергетичні рішення, в подорожах ділових або особистих.


Коментарів: