Валіза або дорожня сумка

Валіза або дорожня сумка

Суперечки про те, що краще для подорожей - дорожня сумка або валіза, ходять вже давно. І тут немає однозначної відповіді, адже обидва цих аксесуара призначені для зручного транспортування особистих речей і мають свої особливості та переваги. Саме тому, щоб раз і назавжди розібратися в цьому питанні, слід вивчити основні характеристики, переваги та можливі недоліки як валізи, так і дорожньої сумки. Це допоможе зробити правильний вибір і завжди подорожувати з комфортом.

Чемодан: особливості, варіанти, переваги

Валізи CarryOn и Gabol

На сучасному ринку представлено два варіанти валіз - пластикові і тканинні. Незаперечною перевагою цих моделей є наявність жорсткого каркаса. Така конструкція дозволить вам зручно перевозити речі, а наявність відкидної кришки дасть повний доступ до всього, що знаходиться всередині.

До основних переваг валіз варто віднести:

Сучасні моделі валіз легко маневрують практично по будь-якій поверхні, тому навіть дитина або тендітна дівчина зможе з легкістю транспортувати свій багаж. Якщо ж говорити про недоліки, то валізу неможливо зменшити в розмірах, тому вам необхідно буде знайти місце для її зберігання.

При виборі валізи дуже важливо враховувати матеріал, з якого вони виготовлені.

Визначившись з матеріалом, важливо правильно підібрати розмір. Всі валізи умовно поділені на кілька груп, тому ви без зусиль підберете варіант як для ручної поклажі, так і для поїздки на кілька днів або тривалої подорожі всієї родини.

Дорожня сумка: моделі, особливості, переваги

Дорожні сумки TravelZ, CAT, Osprey

Незважаючи на те, що багато сучасних моделей дорожніх сумок вже оснащені невеликими колесами, що по функціоналу робить їх максимально наближеними до валіз, у них все одно є відмінності.

Насамперед варто відзначити, що така сумка може бути м'якою або мати жорсткі стінки. Від цього залежить її місткість і зручність експлуатації. При цьому обидва ці варіанти мають наступні переваги:

Варто також відзначити, що сьогодні є кілька варіантів дорожніх сумок, і яку модель вибрати, вирішувати тільки вам.

Що стосується матеріалів, то сучасні моделі дорожніх сумок виготовляють з довговічних, зносостійких матеріалів, які не бояться перепадів температур, вологи і впливу прямих сонячних променів. Найчастіше це поліестер, нейлон, пластифікований полівінілхлорид або нейлон з силіконовим покриттям.

При цьому незалежно від того, яку модель дорожньої сумки ви виберете, звертайте увагу на те, щоб вона мала посилене дно. Це дозволить безпечно транспортувати навіть важкі речі.

Якщо ви часто їздите у відрядження або подорожуєте, то краще, щоб у вашому гардеробі був і чемодан, і дорожня сумка. Це дасть вам можливість вибирати оптимальний варіант під конкретну поїздку або подорож.Коментарі

Напишіть коментар

Ваш коментар*

Поки немає відгуків
Epic