0
0
0

ТОП 5 Розумних Годинників 2014

З кожним днем набувають популярності розумні годинники (англ. Smart Watch). Практично кожного кварталу на відомому сайті з краудфандингу Kickstarter та Indigo з`являються нові проекти розумних годинників. Деякі відомі корпорації (Samsung, Sony) теж намагаються зайняти цю нішу. В мережі ходять чутки і очікування, що згодом і Apple представить свій розумний годинник.

Перші екземпляри смарт годинників досить "сирі" та не мають багато функцій. В основному, це відображення повідомлень та СМС з вашого смартфону, керування музикою через канал Bluetooth, підрахунок пройденого шляху. Але всі компанії-виробники розумних годинників активно працюють над удосконаленням як апаратної частини так і програмного забезпечення. Можна очікувати, що найближчим часом смарт годинники подешевшають і стануть кращими. Але, якщо ви не хочете чекати до того часу і хочете вже сьогодні використовувати всі переваги розумного годинника, представляємо вашій увазі короткий огляд годинників, доступних для замовлення через інтернет.

1. Pebble Smartwatch

Pebble Smart Watch

Годинники Pebble на даний момент найпопулярніші розумні годинники в світі. Цей проект зібрав на kickstarter більше 10 млн. доларів. Pebble використовує технологію електронних чорних, тому дані з екрану читаються за будь-якою погоди (на відміну від кольорових TNT дисплеїв).

Ці годинники доступні у декількох кольорових варіантах.

2. Martian Smartwatch

Martian Smart Watch

Martian SmartWatch найелегантніший з наявних в даний час розумних годинників. У той час як Pebble призначений в якості самостійного смарт пристрою, який функціонує в тандемі зі смартфоном користувача, Martian призначений для використання просто як розширення смартфона. Проте, Martian пропонує такі функції як голосові команди, повідомлення і нагадування на дисплеї, та контроль камерою смартфону.

3. i’m Watch Smartwatch

i'm Watch

Багато людей вважає, що годинники i'm watch виробляються компанією Apple (мабуть, через схожість інтерфейсу), але це не так. Ці годинники виготовляються в Італії компанією i'm Smart.

4. Sony Smartwatch 2 SW2

Sony Smart Watch

Це вже друге покоління розумного годинника від Sony. Ці годинники поки що працюють зі смартфонами під управлінням ОС Android. Якби вони ще працювали з iOS, то були би більш популярними.

5. ConnecteDevice Cookoo Smartwatch

Cookoo Smart Watch

Коментарів: