Сумка або рюкзак для ноутбука: що краще

Сумка або рюкзак для ноутбука: що краще

Ноутбуки відкрили перед нами величезні можливості, адже завдяки їх потужності, компактності і мобільності, ми маємо можливість працювати, грати, слухати музику, дивитися фільми або спілкуватися завжди і всюди. А щоб зручно і безпечно транспортувати свій гаджет, брати його з собою на роботу, навчання, ділову зустріч, прогулянку, похід або подорож, необхідно мати спеціальну сумку або рюкзак.

Обидва цих аксесуара були створені для того, щоб ви могли переносити не тільки ноут, а й блок живлення, а також будь-які інші аксесуари, необхідні для роботи. Але головне, що як рюкзаки, так і сумки для ноутбука надійно захищають гаджет від випадкових ударів, попадання на нього пилу, вологи і бруду. При цьому не можна чітко сказати, що якийсь з цих варіантів однозначно краще або гірше, адже як рюкзак, так і сумка для ноутбука мають свої особливості та переваги.

Основні параметри вибору сумок і рюкзаків для ноутбука

Важливо відзначити, що дизайн і місткість - це ще не всі параметри, на які варто звертати увагу при виборі. Для зручності використання і остаточного вибору, варто врахувати ряд характеристик і основних відмінностей рюкзака і сумки.

Розмір

Розмір сумки для ноутбука завжди строго відповідає діагоналі гаджета, а її додаткові кишені дуже плоскі. Сьогодні ви зможете підібрати і купити такі сумки діагоналлю від 10 до 18 дюймів. Наприклад, модель Moshi Urbana Slim Laptop Briefcase Slate дозволить вам впевнено себе почувати на будь-якій діловій зустрічі і зручно транспортувати ноутбук.

Moshi Urbana Slim Laptop Briefcase Slate

Що стосується рюкзаків, то завдяки наявності декількох відділень і безлічі кишень, вони завжди більш об'ємні і місткі. Більшість моделей призначені для ноутбуків різної діагоналі. Наприклад, ви можете купити Knomo Harewood Totepack і транспортувати в ньому ноут діагоналлю від 10 до 15 дюймів.

Knomo Harewood Totepack

Особливості корпусу і матеріал

Як сумки, так і рюкзаки сьогодні шиються з різних матеріалів - починаючи від нейлону і закінчуючи натуральною шкірою. Варто зазначити, що від якості матеріалу і міцності виробу прямо залежить збереження вашого ноутбука. Саме тому так важливо, щоб внутрішні перегородки були щільними, але м'якими, а зовнішній матеріал, не пропускав вологу і не боявся впливу прямих сонячних променів.

Вага

Рюкзаки та сумки для ноутбука можуть бути різної ваги. Безумовно, для зручності транспортування варто вибирати моделі, виконані з суперміцних, але легких матеріалів. І тут величезна перевагу має рюкзак, адже він рівномірно розподіляє вагу і робить навантаження на спину менш помітним.

Наявність кишень і додаткових секцій

Якщо ви багато пересуваєтеся по місту, часто їздите у відрядження або подорожуєте, то вам буде набагато зручніше робити це тільки з одним рюкзаком або однієї сумкою. Саме тому, при виборі важливо звертати увагу на наявність додаткових відсіків, куди ви зможете упакувати всі необхідні речі.

Сумки для ноутбука: переваги і недоліки

Сумки для ноутбука

До основних переваг таких сумок слід віднести:


До недоліків таких сумок відносяться:


Рюкзаки для ноутбука: переваги і недоліки

Рюкзаки для ноутбуков

Сучасні моделі таких рюкзаків відрізняються наступними перевагами:

Що стосується недоліків, то тут варто відзначити, що багато моделей рюкзаків для ноутбуків виглядають досить громіздко.

Як зробити правильний вибір

Щоб зрозуміти, що для вас буде краще і чим вам буде зручно користуватися - сумкою або рюкзаком для ноутбука, необхідно відповісти на ряд питань.

Як часто і куди ви збираєтеся ходити з ноутбуком. Цей критерій є одним з найголовніших при виборі такого аксесуару. Це пояснюється тим, що якщо ви ділова людина або якщо ви берете з собою ноутбук кудись час від часу, то вам цілком підійде сумка, а ось якщо ви часто подорожуєте або постійно перебуваєте в роз'їздах по місту, то кращим рішенням стане рюкзак для ноутбука .

Стиль одягу. Якщо ви одягаєтеся в стилі кежуал або в спортивному стилі, то рюкзак для ноута стане чудовим доповненням вашого образу, а ось під діловий костюм краще вибрати спеціальну сумку.

Кількість аксесуарів і додаткових пристроїв, які вам необхідно транспортувати разом з ноутбуком. Тут варто звернути увагу на те, що практично всі сумки для ноута мають невеликий обсяг і можуть вмістити в себе ноутбук певної діагоналі, його зарядний пристрій, мишку і невелику теку з документами. Що ж стосується спеціальних рюкзаків, то в них ви зможете переносити ноутбук, всі необхідні вам аксесуари, а також особисті речі. Більш того, з таким рюкзаком у вас завжди будуть вільними руки.

Якщо, вивчивши всі особливості, переваги і недоліки рюкзаків і сумок для ноутбука, вам все також важко зробити правильний вибір, то зверніть свою увагу на сумку-рюкзак для ноутбука. Конструкція даного аксесуара дозволить носити його як рюкзак, і в разі необхідності, миттєво перетворювати його в стильну сумку для ноута. Це справжній must have для сучасно людини. З таким аксесуаром ви завжди будете почувати себе комфортно, а ваш ноутбук буде транспортуватися в оптимальних умовах.

Bobby Bizz
Пов'язані товари


Коментарі

Напишіть коментар

Ваш коментар*

Поки немає відгуків
Epic