0
0
0

Що таке Egg Drop Technology

Дослівно Egg Drop перекладається як падіння яйця. Технологія Egg Drop означає, що після падіння на тверду поверхню, яйце має залишитись цілим і неушкодженим. Це якщо кинути яйце на м'яку подушку, то воно не розіб'ється. Але ж подушка, це великий об'єм і не тверда поверхня. Вчені з усього світу розробляють матеріал, який би був тонким і в той же час пружним та поглинав силу удару, яка би була здатна захистити навіть яйце після падіння та такий матеріал.

Дослідникам з компанії Evolutive Labs, які займаються виготовленням захисних плівок для смартфонів, вдалось винайти такий матеріал. Після падіння з висоти 55 см на матеріал. виготовлений за технологією Egg Drop, яйце лишається цілим.

Інженери Evolutive Labs використали цю технологію при створенні захисного бамперу для iPhone та інших моделей телефонів. Бампер вийшов супер легким, вагою всього 12 грам. Бампер Rhino Shield захищає iPhone від подряпин при падінні навіть з висоти 7 метрів на будь-яку тверду поверхню, навіть на асфальт! Подивіться відео-огляд будь-якого бамперу Rhino Shield і ви будете вражені його захисними властивостями.

Коментарів: