0
0
0

Рюкзаки Fjallraven

Історія рюкзака Kanken

В кінці 80-х років, в Швеції населення мало проблеми зі спиною, особливо діти шкільного віку. Над цим питанням і задумалася компанія Fjällräven, яка вирішила розробити ергономічний, недорогий і функціональний рюкзак.

Рюкзак Kånken був створений компанією Fjällräven в 1978 році, у співпраці зі скаутської асоціацією на початку навчального року. Рюкзак був сприйнятий із захопленням, так як дана конструкція допомагала полегшити навантаження на спину, особливо у школярів і студентів.

Рюкзаки Fjallraven

Протягом тривалого часу, він залишався незмінним. Рюкзак Какні має ряд переваг:

 • Містить водовідштовхувальний матеріал;
 • Має міцну тканину VinylonF;
 • Має просторе основне відділення;
 • В наявності два плоских бічних кишені;
 • А також один, досить місткий, передня кишеня на застібці-блискавки.
 • У внутрішній кишені, під спиною, знаходиться килимок для сидіння, крім того, цей килимок забезпечує рюкзаку стабільну форму.


Рюкзак Kånken має велику колірну палітру, і володіє різновидами декількох моделей, таких як:

 • Big;
 • Laptop;
 • Mini;
 • Classic;
 • Re-Kånken;
 • Kids.

Види рюкзаків Kånken

Рюкзаки Fjallraven

Kånken Big

Великий класичний рюкзак Kånken із застібкою-блискавкою, яка відкриває весь основний відсік. Рюкзак зшитий з міцної вінілової тканини Vinylon F, має знімну кришку ззаду, яку можна використовувати для сидіння, м'які плечові ремені, ручку зверху і відбивач в логотипі.

Рюкзаки Fjallraven

Kånken Laptop

Ця модель має кілька версій: для ноутбуків розміром 13 ", 15" і 17 ", кожна з яких оснащена м'яким кишенею для безпечного транспортування ноутбука. Рюкзак ідеально підходить для повсякденного використання, але також відмінно підходить і для подорожей. Розробник - Fredrik Hyltén-Cavallius .

Рюкзаки Fjallraven

Kånken Classic

Рюкзак, з якого все почалося. Класичний Kånken володіє численними простими, зрозумілими функціями. Рюкзак - став звичайним явищем, як для дітей Швеції, так і інших країн. Так само, він залишається популярним і на сьогоднішній день, його використовують для школи, прогулянок або їзди на велосипеді.
Класичний рюкзак Канків із застібкою-блискавкою, яка відкриває весь основний відсік. Рюкзак зшитий з вінілової тканини - міцного, легкого Vinylon F. У внутрішній кишені розташований килимок для сидіння.

Рюкзаки Fjallraven

Kånken Mini

Kånken Mini підійде як для дітей і підлітків, так і дорослих, особливо для тих, хто любить компактність і комфорт. Він ідеальний для змінного одягу в дитячому саду, упакованого обіду або для зручного транспортування гаманця, телефону, пляшки з водою або інших дрібниць. Плечові ремені довгі і регульовані, тому підходять як для маленьких, так і для великих спинок. Kånken Mini виконаний з міцної і легкої тканини Vinylon F, стійкої до води і бруду. Є два плоских бічних кишені і передній кишеню з застібкою-блискавкою, має відбивач.

Рюкзаки Fjallraven

Re-Kånken

Спеціальна модель легендарного шведського рюкзака - Re-Kånken, зроблена повністю з поліефіру, переробленого з одинадцяти пластикових пляшок. При виготовленні даного рюкзака була використана технологія SpinDye, яка радикально зменшує кількість води, енергії і використовуваних хімічних речовин. Re-Kånken - відмінний повсякденний рюкзак, який має лаконічний дизайн, як і оригінал, але з тією відмінністю, що отриманий за допомогою рециркуляції і переробки вторсировини.

У головному відсіку рюкзака є велика відділення на блискавці. Він поставляється з килимком для сидіння, який зберігається у внутрішньому задньому пакеті, де той створює жорсткість рюкзака, притискає до спини. Є також два плоских бічних кишені і кишеня на блискавці спереду, який ідеально підходить для невеликих предметів.

Рюкзаки Fjallraven

Kånken No. 2

Рюкзак Kånken № 2 - це зміцнена модель з ручками і деталями зі шкіри. Kånken № 2 виготовлений з довговічного двовалкова матеріалу G -1000 HeavyDuty. Рюкзак має внутрішній задню кишеню з тканини G -1000 Lite. Так само, як і його попередник, це міцний повсякденний рюкзак, настільки ж практичний для використання і дітьми і дорослими. У головному відсіку є велике відділення, яке дозволяє легко упаковувати і виймати речі. У задній кишені є м'який килимок для сидіння. Є також два відкритих кишені з боків і кишеню на блискавці спереду. Деталі й ручки зшиті зі шкіри, а плечові ремені з текстилю. Рюкзак має спеціальне просочення з Гренландского воску, що ще більше збільшує міцність даної моделі рюкзака.


Рюкзаки Fjallraven

Kånken Kids

Рюкзак Kånken Kids - це найменша версія класичного рюкзака з системою, що підходить для спинок маленьких дітей. Даний рюкзак призначається для дітей шкільного віку. Його конструкція доповнена плечовими ременями, адаптованими до спини маленьких дітей, а також нагрудним ременем, який не дозволяє рюкзаку сповзати.

Kånken Kids виготовлений з дуже міцною, легкої тканини Vinylon F, стійкий до води і бруду, «надійно можна ковзати взимку з гірки». Головне відділення застібається на блискавку. Є два плоских кишені з боків. Всередині, під спинкою у внутрішньому задній кишені є килимок для сидіння. Обов'язковий атрибут даного рюкзака - це світловідбиваючий логотип на передній панелі.

Рюкзаки Fjallraven

Чекаємо вас в шоурум GADGETS, друзі!!!

Коментарів: