0
0
0

Рюкзаки для геймерів

Геймери з усього світу стикаються з однією й тією ж проблемою - перенесення свого улюбленого геймерського ноутбука. Здавалось би на ринку безліч сумок та рюкзаків для ноутбуків з діагоналлю 18" та більше дюймів. Але це не так. Знайти якісний рюкзак для великого ноутбука дуже важко. Але геймеру не потрібен просто рюкзак для ноутбука, йому потрібен рюкзак для перенесення ще й інших речей. Цей рюкзак має також стильно виглядати як і ноутбук, повинен бути практичним, ергономічним, комфортно сидіти на плечах і не обтяжувати геймера при транспортуванні ноутбука.

Компанія Everki дослухалась до цих всіх порад та проблем геймерів і створила два рюкзаки спеціально для ігрових ноутбуків - Everki Titan 18.4" та Everki Beacon 18". Ці рюкзаки дозволяють з комфортом переносити будь-які ігрові ноутбуки та аксесуари.

Ігровий ноутбук річ не дешева, тому кожний володар такого ноутбука прагне максимально захистити свою цінність при транспортуванні. Саме через це треба прискіпливо підходити до вибору рюкзака для перенесення вашого ігрового лептопа.

По-перше звертаємо увагу на діагональ ноутбука. Якщо діагональ Вашого ігрового ноутбука 17.3", то це не означає, що він поміститься у будь-який рюкзак для ноутбука розрахований на діагональ 17.3". Чому? Тому що ігрові ноутбуки зазвичай дещо товщі ніж звичайні ноутбуки. Якщо товщина звичайного ноутбука складає 2-3 см, то товщина ігрового ноутбука становить майже 5 см. Відповідно, не у всіх рюкзаків відділення для ноутбука розраховані на таку товщину.

Рюкзаки для геймерів

Друга річ, на яку варто звернути увагу, це матеріал відділення для ноутбука. Він має бути м'яким, всередині не має бути жорстких елементів по типу застібок об які можна пошкодити поверхню ноутбука. Бажано, щоб стінки були зроблені з піни з пам'яттю або із щільного поліпропилену.

По-третє, зверніть увагу на лямки, як вони пришиті. Адже ігрові ноутбуки важать більше 3 кг, тому лямки рюкзака для ноутбука мають біти міцно пошиті та пришиті до рюкзака.

Якщо цікавить сумка для ігрового ноутбука, то в нашій статті ми вже писали про вибір сумок для широкоформатних ноутбуків.

Everki Titan 18.4"Everki Beacon 18"


Коментарів: