Рюкзак TRAKK ARMOR

Рюкзак TRAKK ARMOR

Рюкзак TRAKK ARMOR з LED підсвічуванням буде цікавий для всіх мандрівників. TRAKK ARMOR поставляється з безліччю відділень, упакованих в легкий міцний рюкзак! ARMOR добре підготовлений до того, щоб протистояти всьому, що приходить на розум. Він захищений від води, а світлодіодний ліхтар на передній стінці рюкзака зробить вас видимим для транспорту вночі. Причому, ви можете встановити спеціальний додаток на свій телефон і міняти колір світлодіода на будь-який, який вам подобається.

Також рюкзак оснащений технологією Heat Dissipation Technology, так що в мінусову погоду або в сильну спеку, в рюкзаку буде підтримуватися та температура, при якій ви його закривали останній раз. При цьому вага рюкзака становить всього 1,31 кг, що не так вже й багато при розмірі 48 х 30 х 17 см.

Зовні у рюкзака є вихід USB. Ви можете підключити до одного кінця зовнішній акумулятор і покласти його в рюкзак, а в зовнішній вихід USB підключити за допомогою кабелю ваш телефон або планшет і він буде заряджатися.

Вартість такого рюкзак на момент виходу складала 150 дол. США. На сьогодні його можна придбати за Амазоні за 100 дол. США.
Пов'язані товари


Коментарі

Напишіть коментар

Ваш коментар*

Поки немає відгуків
Epic Eagle_creek_10% Quechua Vipole