0
0
0

Рюкзак або валіза: що вибрати для подорожі?

Вибір між рюкзаком або валізою на колесах залежить від Ваших планів на час поїздки і особистих переваг. У цій статті ми постараємося показати Вам переваги і недоліки подорожей як з рюкзаком, так і з валізою.

Сподіваємося, що ці поради допоможуть Вам вибрати той варіант, який найкраще підходить Вам.

Подорожуємо з рюкзаком

Переваги:

Вільні руки - набагато комфортніше пересуватися по місту і в громадському транспорті, коли ви нічого не тримайте в руках

Легше переміщатися по вулицях і долати сходинки - не чекайте знайти ескалатори в більшості громадських місць і транспорті. Повірте, це виглядає зовсім не весело, коли люди в Паризькому метро намагаються витягнути свою величезну валізу на численних сходових прольотах. З рюкзаком таких проблем немає.

Зручно - подорожувати з рюкзаком дійсно зручно, якщо він не переповнений і добре вам підходить.

Легкість в пересуванні - прогулянка по вузьких вуличках і велелюдним місцям комфортніше з рюкзаком

Зручний для зберігання - зазвичай в хостелах є особисті шафки, в які відмінно поміщається рюкзак. У більшості випадків валіза занадто велика, тому вам знадобиться інший спосіб зберігання ваших речей.

Недоліки:

Аеропорт - або Ви повинні весь час носити рюкзак на спині, коли стоїте в черзі (а це може бути годинами), або "штовхати" кожні п'ять хвилин

Багато речей - якщо Вам для подорожі потрібен весь гардероб, бережіть свою спину і використовуйте валізу. Однак більшість мандрівників беруть багато, а іноді занадто багато речей, які в результаті не використовуються під час поїздки.

Вартість - якісний рюкзак коштує недешево. У той час як пристойну валізу на колесах можна купити в дисконтах за хорошою ціною.

Спинна біль - що тут поробиш, ваш вибір валізана колесах

Подорожуємо з валізою на колесах

Переваги:

Немає необхідності що-небудь носити - валіза кращий варіант, якщо ви пересуваєтеся по рівних вулицях і плануєте використовувати таксі, щоб дістатися з аеропорту до вашого готелю.

Простота упаковки речей - упаковка валізи досить проста і легко добиратися до необхідних речей.

Можливість взяти більше - немає необхідності носити валізу на собі, тому під час поїздки Ви зможете придбати нові речі або подарунки для близьких.

Недоліки:

Сходи, брудні сходи - дуже зручно котити валізу, але не тягнути через безліч сходинок.

Зламані колеса - якщо зламається колесо, вам потрібно буде подумати швидше за все про заміну валізи.

Натовпи - котити валізу крізь натовп - заняття не для людей зі слабкими нервами.

Потяги - велика частина місць для зберігання багажу знаходиться над сидінням, тому будьте впевнені в тому, що ви зможете підняти валізу.

Складні в зберіганні - якщо ви зупинилися в хостелі, майте на увазі, що більшість шафок занадто малі для валіз. Можливо будуть інші місця для зберігання вашої сумки, але вони, ймовірно, не будуть такими ж безпечними, як особиста шафка.

Руки зайняті - весь час вам потрібно буде тримати руку на валізі, а це буде заважати вашій мобільності.

Звичайно ж, вибір між рюкзаком і валізою залежить від ваших особистих переваг і способу життя. Для мандрівників з обмеженим бюджетом, що планують відвідувати багато місць, ми рекомендуємо все ж вибрати рюкзак. Однак, зараз з'явилася альтернатива - рюкзаки на колесах, які зручно і носити, і котити.

Коментарів: