0
0
0

Рюкзак для ноутбука XD Design Bobby Bizz

Bobby Bizz, кращий портфель і рюкзак для бізнесу.

Зберігайте ваші речі в безпеці та зробіть свій відпочинок більш комфортним з нашим останнім поколінням рюкзаків Bobby Anti-Theft.

Для багатьох з нас занепокоєння про кишенькові крадіжки може бути неприємним досвідом. Навіть щось таке ж просте, як насолоджуватися теплою чашкою кави на терасі кафе, може призвести до того, що вашу сумку можуть вкрасти в одну мить.

Саме тому необхідно прагнути захистити багаж від крадіжки. Компанія XD Design створила рюкзак, щоб ми з вами подорожували безпечно, комфортно і без необхідності турбуватися про небажані інциденти.

Незалежно від того, подорожуєте ви далеко або поруч, на велосипеді, пішки або на громадському транспорті, Bobby Bizz - ідеальний попутник.

Від прихованих застібок до інтегрованого протиугінного замка Боббі Bizz гарантує, що кишенькові злодюжки не зможуть взяти або навіть дістатися до вашого особистого майна.

XD Design

З Bobby Bizz ви не тільки виглядаєте стильно, але також можете перейти від рюкзака до портфелю за лічені секунди! Ідеально підходить для будь-якого випадку.

Живи більше, хвилюйся менше!

Очікувана ціна: 3 399 грн.

Коментарів: