0
0
0

Рюкзак для дівчат XD Design Cathy

Студія XD Design представила новий продукт з просунутими функціями. Хочемо продемонструвати вам Cathy - перший в своєму роді рюкзак із захистом власника від харассмента (тобто домагань), переслідуванні.

Про рюкзаку Cathy поки мало що відомо.

По всій видимості, рюкзак виконаний в мінімалістичному стилі, оснащений тривожною кнопкою і звуковою сигналізацією. XD Design Cathy буде підключатися до смартфону, натиснувши на кнопку якої, рюкзак автоматично розішле сигнал SOS з геолокаційні даними контактів, які внесені в додаток на смарте.

Рюкзак для девушек XD Design Cathy

Забезпеч собі комфорт! Відчуйте себе більш впевнено з рюкзаком Cathy.

Для жінок по всьому світу це не стане відкриттям, але знали особисто ви, що 65% представниць прекрасної статі коли-небудь стикалися з різного роду домаганнями? 23% піддавалися сексуальній агресії, 20% - переслідуванням, і це далеко не повний список.

Рюкзак для девушек XD Design Cathy

Від дизайнерів Bobby Anti-Theft Backpack з'явився новий рюкзак, який не тільки захищає ваші речі, а й захищає вас! Чи потрапляли ви в ситуацію, коли недоброзичливі люди були дуже наполегливі або переслідували вас? Або відчували себе в небезпеці? Якщо хтось дійсно перетинає лінію, Кеті дає вам деякі інструменти, щоб краще справлятися з ситуацією.

Рюкзак для девушек XD Design Cathy

Функції з якими ви будете в безпеці

Двічі натиснувши одну кнопку на плечовому ремені, пролунає гучний сигнал, що відлякує вашого агресора.

Рюкзак для девушек XD Design Cathy

На той випадок, якщо вас ніхто не почує, а небажана компанія на п'ятах, двічі натиснувши другу тривожну кнопку, Кеті відправить тихий сигнал тривоги через додаток Cathy APP, що активовано на телефоні.

Рюкзак для девушек XD Design Cathy

3 людини які внесені в список на додатку (попередньо встановлені в вашому додатку) отримають ваш SOS і точне місце розташування.

Рюкзак для девушек XD Design Cathy

Також, рюкзак оснащений функцією Anti - Theft оригінального Bobby, заховані всі застібки - блискавки і мають секретне відділення в задній частині рюкзака.

Характеристики:

 1. Функція 1: беззвучна тривожна кнопка з безкоштовним SOS - додатком;
 2. Функція 2: гучний звуковий сигнал;
 3. Функція: Bluetooth;
 4. Приховані блискавки і потайна кишеня;
 5. Світловідбиваюча смужка і логотип;
 6. Водовідштовхувальний матеріал;
 7. Оптимальний розподіл ваги;
 8. Регульований кут нахилу;
 9. Легкий матеріал;
 10. Різні внутрішні відділення;
 11. Додаткова функція резинка для регульованих ремінців.


XD Design - Робимо життя яскравіше

Коментарів: