0
0
0

Rollux: одна з найкращих валіз 2-в-1

Rollux - це валіза, яка легким рух руки трансформується з ручної сумки в повнорозмірний валізу за лічені секунди, що надає мандрівникам можливість вибору.

Rollux пропонує вам можливість вибирати між переносною і повнорозмірною валізою. Вам вирішувати - використовувати його як ручну поклажу або ж повноцінним багаж.

Коли ви використовуєте Rollux в режимі переносної поклажі, ви економите час, не чекаючи сумки з багажного відсіку.

Використовуючи Rollux, можна уникнути додаткової оплати за багаж при поверненні додому з поїздки.

Rollux дає можливість подорожувати з повнорозмірною валізою, але по прибуттю в пункт призначення, ви тут же можете перетворити її в ручну сумку, щоб заощадити більше місця.

Ніколи не викидайте зайвий багаж. Купуйте подарунки, плюшки і сувеніри у відпустці стільки, скільки захочете - для цього у вас вдвічі більше місця, привозьте додому всі ваші покупки і радуйте рідних і близьких приємними сюрпризами.

Чемодан настільки зручний і простий в експлуатації, що не вимагає особливих навичок або технічних знань.

Як показано нижче..

Думати більше, розумні подорожi

Rollux - найрозумніший чемодан, яким ви коли-небудь володіли. Це гладкий, сучасний і надзвичайно міцна розширювальна валіза. Подумайте про маленький компактний багаж - це ідеальний розмір для швидких або одноденних ділових поїздок. Але тепер уявіть - ви можете перетворити цю маленьку компактну сумку в повнорозмірну валізу за хвилину.

Опис

Rollux виготовляється з урахуванням якості і практичності - 4 обертових колеса для більшої зручності пересування, велика кількість кишень, в тому числі для гаджетів, а також міцний матеріал. Валiза розширюється лише за кілька секунд і зможе вмістити більшу кількість речей.

Rollux - це не просто розумна валіза, вона також змушує вас подорожувати практичніше!

Колекція Rollux була розроблена з особливою увагою і новаторством. Поєднання еластичних матеріалів, які надають йому чистий, естетичний, сучасний і стильний вигляд.

Функції

USB-порт для зарядки

Кожен Rollux оснащений портом USB-зарядки, який можна підключити до плати енергії для зарядки ваших пристроїв на ходу. Зарядний порт має 2 кабеля, один для зарядки самого блоку живлення, а інший - для зарядки телефону. Також включена захисна пилевідштовхуюча кришка для порту. Заряджайте свій телефон в аеропорту, на літаку або в іншому місці.

Складаний механізм

Ми багато думали про складний механізм, щоб забезпечити його міцність і зручність. Механізм зроблений з (PP), тому вам не потрібно турбуватися про додаткову вагу, компактна та зручна у використанні. Вона також розширюється за лічені секунди. Щоб розгорнути Rollux, просто скасуйте затиск внизу валізи, розгорніть сумку, потягнувши за ручку вгору, зафіксуйте держателi на місці, і ви з легкістю впораєтеся із завданням!


4 Зйомні обертові колеса

Кожена валіза Rollux оснащена 4 зйомними обертованими колесами, які легко переміщуються і маневрують по будь-якій поверхні. Ми використовували міцний матеріал, тому вони витримують всі подряпини, волочіння і тягання під час руху. Колеса мішка безпечні і міцні, але при необхідності їх можна зняти. Це забезпечує належну посадку в верхніх відсіках і відповідає вимогам авіакомпаній.

Використовувані матеріали

Ми використовували якісний і міцний матеріал для наших сумок. Кожен Rollux виготовлений з еластичної тканини. Пластиковий корпус виготовлений з поліпропілену (PP), щоб він був еластичним, гнучким і легким. Фіксовані метали на кожному розі забезпечують стабільність і довговічність, так що всі деталі будуть надійними і міцними.

Розмір і розміри

Rollux відповідає всім вимогам авіакомпаній на ручній поклажі та повнорозмірним багажем. Крім того, він відповідає всім вимогам Федерального управління цивільної авіації (FAA) і безпеки транспортної безпеки (TSA).

Додаткові послуги

  • Powerbank - powerbank включений як в пакет бізнес-класу, так і в пакет First Class
  • GPS - GPS включений як в пакет бізнес-класу, так і в пакет First Class. Наявність GPS в валізі - єдиний спосіб гарантувати, що вонане буде втрачена. Використовуйте GPS-трекер, щоб стежити за сумкою, і, якщо вона загубиться під час подорожі, ви точно дізнаєтесь, де знаходиться ваш багаж.
  • Аксесуари - сумка для прання, сумка для взуття, сумка для туалетного приладдя і пара замків включені в пакет першого класу. Всі ці вироби мають високу якість і виготовлені з міцного і зручного для подорожей матеріалу. Мішки легкі і миються, тому, якщо щось могло відкритися і пролитися, ви можете просто прибрати це в прання!

Коментарів: