0
0
0

RFID захист

RFID (англ. Radio frequency identification) - радіочастотна ідентифікація. Ця, заснована на чіпі технологія, використовується серед іншого в кредитних картках або паспортах для зберігання особистої інформації, яка може бути передана на сканер RFID. Цим можуть скористатись злодії і вкрасти ваши дані.

Що таке RFID-крадіжка?

RFID-крадіжками чи «скімінг», називають крадіжки з використанням сканера для зчитування і дублювання особистої інформації від чийогось RFID-предмету без відома власника. Не дивлячись на те, що поки на вулиці це відбувається вкрай рідко, дослідники з безпеки продемонстрували успішні "атаки" (способи крадіжки інформації з деяких пристроїв з RFID-підтримкою) і незаконне використання таких атак може призвести до шахрайства з кредитними картками або крадіжкам особистих даних.

Як працює кишеня з RFID-захистом?

Матеріал, призначений для блокування RFID-сигналів, включений в підкладку кишені в рюкзаку або сумці. Поки Ваші картки або паспорт обгорнуті всередину цього матеріалу, сканер не зможе прочитати інформацію всередині. Тому ми радимо поміщати свій гаманець саме в кишеню, позначену значком RFID.

Коментарів: