Протиударні валізи з полікарбонату

Протиударні валізи з полікарбонату

При виборі валіз в першу чергу всі звертають увагу на її розмір, а також на матеріал, з якого вона зроблена. На сьогоднішній день найбільш довговічними і міцними вважаються валізи, вироблені з полікарбонату і його різновидів. Наприклад, деякі сучасні виробники використовують інноваційні методи і виробляють валізи з пластикових волокон, які переплетені між собою особливим способом. Більш того, до незаперечних переваг полікарбонату слід віднести слід віднести наступні параметри:


Саме завдяки всім цим характеристикам полікарбонату, вироблені з нього валізи користуються величезною популярністю. Більш того, в процесі виробництва в дану полімерну масу можна додавати абсолютно будь-які відтінки, що дозволяє створювати валізи оригінальних забарвлень.

Конструктивні особливості

Валізи з полікарбонату

Валізи з полікарбонату бувають двох і чотирьохколісними. Перший варіант рідше виходить з ладу, а другий - вважається більш стійким. Саме тому для перевезення важких вантажів рекомендують віддавати перевагу чотириколісним валізам. В обох варіантах, найбільш практичною вважається модель, у якій колісна система злегка втоплена в корпус.

Що стосується коліс, то краще вибирати валізу з колесами з каучуку або поліуретану.


Практично всі моделі валіз з полікарбонату оснащені однією ручкою нагорі, однією збоку і однією телескопічною ручкою з фіксатором. Остання швидко ховається в корпус і дозволяє зручно перевозити валізу.

Крім високої міцності і стійкості до ударів, валізи з полікарбонату мають наступні характерні переваги:


Але головне, що за рахунок особливостей полікарбонату така валіза прослужить вам довгі роки. Більш того, ви можете бути впевнені, що під час перельотів, неакуратного транспортування, падінь з висоти і ударів, такі валізи не луснуть і не розтріскаються, а значить, ваші речі будуть в цілості й схоронності.

Також варто відзначити грамотно організований внутрішній простір в таких валізах. Для зручного перевезення речей передбачені ремінці і різні кріплення. А для додаткового захисту зовнішнього вигляду, багато валіз комплектуються спеціальним чохлом. Він не тільки допомагає зберегти цілісність валізи, але і робить її більш помітною серед іншого багажу.

Саме валізи з полікарбонату вважаються кращим варіантом для дітей і жінок. Наприклад, з Carry On Bling Bling ви будете почувати себе впевнено і будете знати, що ваші речі безпечно транспортуються.

Якщо ви хочете купити валізу на кілька років, якщо ви хочете бути впевненими в тому, що через кілька перельотів ваша валіза не втратить зовнішнього вигляду, не потріскається, а в разі деформації швидко поверне свою первозданну форму, то вам однозначно потрібно вибирати валізу з полікарбонату.
Пов'язані товари


Коментарі

Напишіть коментар

Ваш коментар*

Поки немає відгуків
Epic