0
0
0

Протиударні валізи з полікарбонату

При виборі валіз в першу чергу всі звертають увагу на її розмір, а також на матеріал, з якого вона зроблена. На сьогоднішній день найбільш довговічними і міцними вважаються валізи, вироблені з полікарбонату і його різновидів. Наприклад, деякі сучасні виробники використовують інноваційні методи і виробляють валізи з пластикових волокон, які переплетені між собою особливим способом. Більш того, до незаперечних переваг полікарбонату слід віднести слід віднести наступні параметри:

 • мінімальна вага;
 • висока міцність;
 • гнучкість;
 • стійкість до високих і низьких температур, а також до їх різких перепадів;
 • підвищена міцність - не тріскається на морозі, стійкий до падінь і ударів;
 • погано піддається деформації, а в разі виникнення такої швидко приймає колишню форму.


Саме завдяки всім цим характеристикам полікарбонату, вироблені з нього валізи користуються величезною популярністю. Більш того, в процесі виробництва в дану полімерну масу можна додавати абсолютно будь-які відтінки, що дозволяє створювати валізи оригінальних забарвлень.

Конструктивні особливості

Валізи з полікарбонату

Валізи з полікарбонату бувають двох і чотирьохколісними. Перший варіант рідше виходить з ладу, а другий - вважається більш стійким. Саме тому для перевезення важких вантажів рекомендують віддавати перевагу чотириколісним валізам. В обох варіантах, найбільш практичною вважається модель, у якій колісна система злегка втоплена в корпус.

Що стосується коліс, то краще вибирати валізу з колесами з каучуку або поліуретану.

 • Поліуретанові колеса гарантують безшумне пересування валізи, відрізняються високою якістю і довговічністю.
 • Каучукові колеса відрізняються своєю екологічністю і довгим терміном служби. Вони також забезпечують безшумне переміщення валізи.


Практично всі моделі валіз з полікарбонату оснащені однією ручкою нагорі, однією збоку і однією телескопічною ручкою з фіксатором. Остання швидко ховається в корпус і дозволяє зручно перевозити валізу.

Крім високої міцності і стійкості до ударів, валізи з полікарбонату мають наступні характерні переваги:

 • відмінна місткість - від 22 до 140 літрів;
 • легкість - в залежності від розміру вага валізи коливається в межах від 1,75 до 4 кілограм;
 • надійність конструкції - це дозволяє безпечно перевозити крихкі речі;
 • підвищений рівень захисту;
 • висока стійкість до ударів і падінь;
 • стильний дизайн і величезний вибір кольорів.


Але головне, що за рахунок особливостей полікарбонату така валіза прослужить вам довгі роки. Більш того, ви можете бути впевнені, що під час перельотів, неакуратного транспортування, падінь з висоти і ударів, такі валізи не луснуть і не розтріскаються, а значить, ваші речі будуть в цілості й схоронності.

Також варто відзначити грамотно організований внутрішній простір в таких валізах. Для зручного перевезення речей передбачені ремінці і різні кріплення. А для додаткового захисту зовнішнього вигляду, багато валіз комплектуються спеціальним чохлом. Він не тільки допомагає зберегти цілісність валізи, але і робить її більш помітною серед іншого багажу.

Саме валізи з полікарбонату вважаються кращим варіантом для дітей і жінок. Наприклад, з Carry On Bling Bling ви будете почувати себе впевнено і будете знати, що ваші речі безпечно транспортуються.

Якщо ви хочете купити валізу на кілька років, якщо ви хочете бути впевненими в тому, що через кілька перельотів ваша валіза не втратить зовнішнього вигляду, не потріскається, а в разі деформації швидко поверне свою первозданну форму, то вам однозначно потрібно вибирати валізу з полікарбонату.

Коментарів: