Пластикові валізи: плюси і мінуси

Пластикові валізи: плюси і мінуси

Люди, які часто їздять у відрядження і багато подорожують, прекрасно знають про те, наскільки важливо правильно вибрати валізу. І тут головне не стільки форма і дизайн, скільки матеріал, з якого вона виготовлена. Найбільш затребуваним варіантом сьогодні є чемодан із пластику. Він може бути виготовлений з пропілену, полікарбонату, ABS або мати алюмінієве покриття. При цьому, незалежно від того, з якого матеріалу зроблені пластикові валізи, всі вони відрізняються міцністю, довговічністю, високою якістю, яскравим дизайном і доступною ціною.

Функціональні особливості пластикової валізи

Валізи з пластика мають ряд очевидних переваг, а саме:

Варто відзначити, що сучасні пластикові валізи не тільки водонепроникні, але і мають відмінні властивості, що амортизують. Це означає, що при ударі об іншу валізу або при випадковому падінні, пластик погасить силу удару. Завдяки цим властивостям, ви можете сміливо перевозити в таких валізах навіть дуже тендітні речі.

На особливу увагу заслуговує висока міцність сучасних пластикових валіз. Так як для їх виробництва використовуються полікарбонат, поліпропілен та інші інноваційні матеріали, такі валізи не тріскаються, не дряпаються і витримують сильні удари.

Величезна різноманітність моделей, представлених на ринку, дозволить вам підібрати валізу бажаного розміру і дизайну для всієї родини, для дитини, для ручної поклажі тощо.

До недоліків пластикових валіз можна віднести те, що їх розмір неможливо збільшити. Більш того, якщо ви віддасте перевагу бюджетним варіантам, то варто бути готовим до того, що вони виготовлені з бюджетного пластика, тому при транспортуванні можуть дряпатися. Однак, використовуючи спеціальний чохол, ви зможете надовго зберегти його первісний вигляд.

Різновиди по конструкції і формі

Валізи різних розмірів
Сучасні пластикові валізи відрізняються своєю маневреністю, зручністю і випускаються в наступних розмірах:

Варто звернути увагу, що більшість сучасних моделей пластикових валіз мають посилене дно, що забезпечує надійний захист ваших речей від випадкових ударів.

З якого матеріалу вибрати пластиковий чемодан

Пластиковый чемодан

Сьогодні на ринку представлена величезна різноманітність пластикових валіз, тому, щоб зробити правильний вибір, в першу чергу потрібно визначити те, з якого матеріалу вони зроблені.

Валізи з полікарбонату відрізняються високою міцністю, стійкістю до ударів, надійністю і доступною ціною. Єдине, у таких моделей відсутня гнучкість і підкладкова тканина.

Останнім часом все популярнішими стають поліпропіленові моделі з титановою крихтою. Такі валізи відрізняються важкою вагою, але мають хороший експлуатаційний термін.

Також на ринку представлені валізи з ABS і полікарбонату. Поєднання цих матеріалів дозволяє виробляти валізи, які відрізняються жорсткістю і стійкістю до механічних впливів. Незаперечною перевагою таких моделей є наявність тканинної підкладки.

Як вибрати розмір пластикового валізи

Розміри пластикових валіз

Щоб вам було максимально зручно в подорожі, необхідно знати розміри валіз і розуміти їх призначення.

Досвідчені мандрівники рекомендують придбати комплект з трьох різних за розміром валіз. Наприклад, CarryOn Transport, TravelZ Diamond і Heys xcase 2G. Це дозволить вам підібрати для кожного члена сім'ї найбільш підходящий розмір.

На сьогоднішній день, пластикові валізи вважаються оптимальним варіантом для мандрівників. Жорсткий корпус допоможе зберегти речі при будь-яких ситуаціях, а маневрені колеса дозволять з легкістю везти за собою валізу по будь-якій дорозі.

Знайомтеся з відмінностями сучасних валіз із пластику, підбирайте для себе оптимальний варіант і подорожуйте з комфортом.Коментарі

Напишіть коментар

Ваш коментар*

Поки немає відгуків
Epic Eagle_creek_10% Quechua Vipole