0
0
0

Pix - розумний, настроюваний рюкзак

PIX - це рюкзак, зовнішній вигляд якого можна налаштувати за допомогою мобільного пристрою.

Ми розробили PIX для творчих особистостей, щоб вони могли ділитися з нами своїми унікальними поглядами. Наш рюкзак приніс в повсякденне життя нотку веселощів!

Pix - умный, настраиваемый рюкзак

Головною особливістю рюкзака є можливість виводити різні кольорові зображення і анімацію на світлодіодний екран, розташований на задній частині.

Так само PIX можна налаштувати під свій стиль і настрій, вибрати або створити картинку, в будь-якому кольорі або форматі. Також наш рюкзак може допомогти в самих різних ситуаціях: наприклад зустріч з людиною в аеропорту, вказівник поворотів і зупинок для велосипедистів, ігри в старі шкільні відео-ігри та багато чого іншого!

Pix - умный, настраиваемый рюкзак

Креативний підхід для вулиці

У Pix можна завантажити різні зображення з мережі або створити малюнок власноруч.

Використовуйте свій рюкзак як яскравий і привабливий індикатор в темряві або де потрібно додаткову увагу

Pix - умный, настраиваемый рюкзак

Розробники говорять, що основна «фішка» рюкзака PIX складається саме в тому, що власник може створити собі унікальну картинку.

Ми розробили Pix, щоб він став вашим кращим другом в будь-якій життєвій ситуації.

«Свій настрій, музичні смаки або улюблені речі, люди звикли висловлювати через мережі. Ми хотіли придумати спосіб робити це в реальному житті»

Pix - умный, настраиваемый рюкзак

Демонструйте своє хобі або захоплення через рюкзак PIX: будь то улюблені персонажі, логотипи спортивних команд, музичні групи або просто повеселитися, показуючи забавні картинки або захоплююче піксельне мистецтво.

Ви також можете грати в «старі шкільні» 8-бітові гри, такі як Tetris, Snake, Arkanoid і багато іншого на вашому рюкзаку Pix!

Характеристики рюкзака PIX

Рюкзак виготовлений з нейлонової тканини і має обсяг 27 літрів.

Виконано в стильному «міському» дизайні, має безліч кишень, включаючи відсік для ноутбука, і оснащений вбудованим акумулятором ємністю 20000 мАг, що забезпечує до 20 годин автономної роботи і може служити в якості павербанка для підзарядки смартфонів і інших пристроїв.

Pix - неймовірно міцний дизайн, який стійкий до впливу води і ударів, тому він залишиться неушкодженим, якщо ви випадково впадете або зачепите нього.

Коментарів: