0
0
0

Пасажирський дрон Ehang 184

На щорічній виставці CES 2016, що проходить у США, представлено незвичайний дрон. Китайська компанія Ehang, яка спеціалізується на виробництві іграшкових дронів презентувала безпілотний дрон - Ehang 184 - здатний перевозити одного пасажира. У середині кабіни безпілотника є одне сидіння та ергономічна підставка із закріпленим на ній планшетом, який слугує інформаційним таблом та водночас системою керування.

Щоб літати на дроні Ehang 184, вам не знадобиться ліцензія пілота, адже ви лише пасажир, а все керування здійснює сам квадрокоптер. Пасажир лише має обрати на планшеті маршрут, за яким дрон його має доставити, вибрати швидкість польоту, висоту і температуру за бортом і натиснути кнопку зліт. І все. Дрон доставить вас у потрібне місце.

Безпілотник призначений для польотів на висоті до 500 м з максимальною висотою підйому до 3,5 км, максимальною швидкістю 100 км/год і вантажем до 100 кг. Тривалість польоту поки що складає 23 хвилини. Виробники працюють над збільшенням ресурсу акумуляторів. До речі, акумулятори повністю заряджаються за дві години.

Висота дрона становить 1,5 м, маса близько 200 кг. Він має вісім двигунів, які кріпляться попарно на чотири ніжки. Розробники запевняють, що дрон може сісти, навіть якщо у нього будуть працювати лише два мотори.

Ehang 184

Орієнтовна ціна, яку сьогодні проситимуть за Ehang 184 складає 300 тис.доларів, що дуже немало.

Чекаємо на зниження ціни і надходження дрона у продаж по реальній ціні.

А поки, подивіться відео-презентацію від засновників Ehang 184:

Коментарів: