0
0
0

Огляд рюкзака Bobby Urban Lite XD DESIGN

Сьогодні отримали новий рюкзак компанії XD DESIGN - Bobby Urban Lite. Рюкзак упакований в нову чорну коробку і в прозорий пакет. Коробка виглядає стильно, не потрібно додатково упаковувати рюкзак, якщо плануєте покупку на подарунок.

Рюкзак є модифікацією рюкзака Bobby Urban і відрізняється тільки зовнішнім матеріалом - більш легким і позбавленим непрорізуваних властивостей. Всі інші фішки рюкзака збережені. Давайте ж детальніше розглянемо їх.

Bobby Urban Lite - це такий же рюкзак з системою анти-злодій, як і його попередники: Bobby Original і Bobby Compact. Головна відмінність - в дизайні і розмірах. Bobby Urban Lite не має жорсткого каркаса, що дозволяє навантажувати рюкзак всім необхідним протягом дня. Однак це й не зовсім рюкзак-мішок, так як спинка жорстка і має анатомічну форму.

Унікальність дизайну полягає в так званій "rolltop" (дослівно з англ. "Згортати верх") конструкції верхньої частини рюкзака. Завдяки цьому обсяг рюкзака збільшується з 22 до 27 літрів. А це як мінімум плюс пару футболок, перекус або ж пара взуття. І вже Bobby Urban Lite відмінно підійде не тільки для поїздок по місту, а й для 1-2-х денних подорожей.

Блискавка від японського бренду YKK відрізняється надійністю і захована від очей оточуючих. Для більш зручного згортання рюкзака передбачена жорстка планка під блискавкою і три поділи на рюкзаку. Взагалі, проблем зі згортанням не виникло, так як рюкзак сам по собі м'який і після 1-2 проб рюкзак закривався двома рухами.

На відміну від рюкзаків Bobby в Urban Lite передбачений кодовий замок, який забезпечує додатковий захист вмісту. Замок має металеву серцевину і виглядає надійним. Інструкція по установці коду йде на рюкзаку і виконується 4-ма діями. Завдяки замку рюкзак можна прикріпити до крамниці або огорожі, і в рюкзак неможливо буде не тільки залізти, але і понести.

Потаємні кишені Bobby Urban Lite розташовані на лямці і на спинці рюкзака. Кишеня на лямці має RFID-захист. Хоча RFID атаки для нашої країни це щось ''unreal", однак для подорожей до Європи і США стане в нагоді. Кишенька призначена для кредитних карт, водійських посвідчень, проїзних і закривається за допомогою блискавки. Потайну кишеню на спинці зручно використовувати для квитків, паспорта, готівки, телефону. Тобто речей, які потрібно знайти швидко і прямо цю хвилину.

Також всередині кишені розташоване кріплення для ключів на яскраво салатовому ремінці. Ще одна кишеня розташована збоку рюкзака і призначена для пляшки з водою.

Ще однією унікальною особливістю рюкзака є еластична шнурівка. Кріпиться вона на передній частині рюкзака і зручна для перенесення шолома, м'яча, куртки та інших об'ємних речей, які не поміщаються в рюкзак. Шнурівку можна і не використовувати, без неї рюкзак не втрачає привабливості.

На відміну від рюкзаків-мішків Bobby Urban Lite має жорстку спинку, що зручно при тривалих прогулянках з рюкзаком і при повному завантаженні. На спинці також розташований ремінь, який дозволяє закріпити рюкзак на ручці чемодана і бути більш мобільним в аеропорту.

Що всередині? У рюкзаку Bobby Urban Lite передбачено відділення для планшета і ноутбука (максимальний розмір 15.6 дюймів) і дві сітчасті кишені для аксесуарів. Внутрішня оббивка рюкзака сірого кольору, не мазка і добре піддається чищенню.

На що ще варто звернути увагу: світловідбиваючі елементи для безпечного пересування в темний час доби, додатково укріплені лямки рюкзака, стильні бігунки, зручна ручка рюкзака. Bobby Urban Lite доступний до замовлення в сірому, синьому і чорному кольорі.

Як і всі рюкзаки XD DESIGN Bobby Urban Lite має код для перевірки оригінальності на сайті xd-design.com

Купити рюкзак з системою анти-злодій Bobby Urban Lite можна на сайті gadgets.ua або прийшовши в наш шоурум (м. Киев, вул. Євгена Сверстюка, 19, метро Лівобережна 5 хвилин). Ми продаємо тільки оригінальні товари, якість гарантуємо!

Коментарів: