0
0
0

Оновлення Capture, Slide та Slide Lite

Компанія Peak Design запустила на кікстартері нову компанію по збору грошей на оновлення лінійки своїх найпопулярніших продуктів: кріплення Capture, ремені Slide та Slide Lite. Компанія всього тривала десять днів і закінчилась 10 листопада 2017 року. Peak Design сподівалася зібрати 100.000 дол. США, але компанія отримала $1.330.583. Більше дванадцяти тисяч покупців виявили бажання придбати нові продукти Peak Design і це не випадково, так як продукція цієї компанії радує своєю якістю і функціональністю клієнтів по всьому світу вже три роки.

Отже, що ж нового нас чекає.

Capture v3

Це металеве кріплення, яке дозволяє вам нести будь-яку камеру на вашому рюкзаку, ремені або сумці. Візьміть камеру в більшу кількість місць, зберігаючи її в безпеці і маючи завжди під рукою. Новий дизайн виконаний з красивого обробленого анодованого алюмінію, менше, легше, більш міцний і зручний, ніж будь-коли раніше. Існує також новий Pro Pad для важких об'єктивів.

Capture New

Slide + Slide Lite

Це найшвидші в світі, універсальні, стабільні і зручні професійні ремені для фотоапаратів, один для камер DSLR і один для бездзеркальних камер. Всі частини і матеріали були оновлені для кращого комфорту, більш плавною роботи, збільшення довговічності і чудовою естетики.

Новий Slide

Новий Capture

Slide New

Вся нова продукція сумісна з усією продукцією Peak Design: кріплення і ремені сумісні з рюкзаками і сумками. Це свого роду екосистема, де кожен знайде продукт для певних потреб і завдань.

Slide New Peak Design

Зараз в Peak Design багато відбувається. За останні кілька місяців компанія випустила понад 20 нових продуктів. І святковий сезон вже дуже близько. І скоро Peak Design відкриває власний флагманський роздрібний магазин в Сан-Франциско. Тому компанія зроблена короткою, щоб встигнути зробити відправки нової продукції до кінця року.

Коментарів: