0
0
0

Новинки рюкзаків XD Design Bobby

Раді вам повідомити, що ми отримали на склад нову поставку рюкзаків XD Design Bobby, в числі яких є новинки - Bobby Pro, Bobby Tech і Bobby Duffle.

Bobby Tech

Інноваційний рюкзак з вбудованою сонячною панеллю, яка може зарядити телефон, планшет або павербанк. Цей рюкзак брат-близнюк нового Боббі Про, який може похвалитися портом USB-C, RFID кишенею, внутрішніми роздільниками, кріпленням для кружки та іншими новими корисними деталями.

Bobby Tech

Bobby Pro

Функціональні рюкзаки для роботи і подорожей. Це покращена версія оригінального рюкзака Боббі, з новими фішками і функціями, а також в новому кольорі. Нова організація внутрішнього простору, USB-C, захищені і приховані кишені, нове кріплення на лямці, непрорізна вставка по всьому периметру. Словом, зустрічайте покращений рюкзак анти-злодій.

Bobby Pro

Bobby Duffle

Новий формат для XD Design. Популярний "Дафл" чудово підійде для подорожей або для походу в спортзал. Окреме відділення для взуття, велике відділення для одягу, кишені для телефону і планшета, кишеня для документів, формат рюкзак або сумка, красивий дизайн.
Bobby Duffle

Коментарів: