0
0
0

Новинка - рюкзак Bobby Hero

Компанія XD Design продовжує активно розвивати напрямок рюкзаків. Після успішного запуску продажів рюкзака Bobby пройшло вже більше трьох років. Саме в 2016 році був випущений рюкзак Bobby Anti-theft Backpack, який поставив популярний напрям «Анти-злодій» у виробництві рюкзаків в усьому світі. В оригіналі модель була випущена в чотирьох кольорах: чорний, сірий, червоний і темно-синій. Останній колір на європейський ринок так і не надійшов і продавався тільки в Китаї.

Коли пізніше з'явилася модель Compact, перший Боббі отримав приставку Original. Популярність цього рюкзака була настільки висока, що в продажу до сих пір можна зустріти безліч копій на цей рюкзак.

Bobby Original

За три роки XD Design випустила ще кілька моделей рюкзаків.

2017

В 2017 році ми побачили дві моделі рюкзаків - Bobby Bizz і Bobby Compact.

Bobby Bizz

Діловий рюкзак-сумка по суті також був чимось революційним, тому що до цього ніхто не робив таким красивим бізнес сумку, яка перетворювалася б в рюкзак. Хоча сама ідея з лямками, які ховаються за задньою спинкою рюкзака не нова і давно використовувалася лідерами ринку, наприклад  Eagle Creek, але за рахунок гарної форми, компактних розмірів, замку на лямці, рюкзак Bizz став дуже популярним. З мінусів варто виділити неякісні матеріали на задній спинці рюкзака, які при довготривалому терті об пояс на джинсах з часом протираються. Другим недоліком є блискавки, які іноді ламаються на кутах рюкзака.

Bobby Compact

2018

В 2018 з'явився рюкзак Bobby Compact Print в трьох кольорах - Camouflage Blue, Camouflage Green і Zebra. Це звичайний Compact, просто в трьох інших кольорах. Ця модель ще є в продажу, хоча продається вона дуже погано.

Bobby Comact Print

Також в 2018 році XD випустили ще одну нову модель рюкзака в зовсім новому для компанії форматі - Bobby Urban. Ця модель доступна в двох варіаціях – Bobby Urban и Bobby Urban Lite. Відмінність в матеріалах, з якого пошиті рюкзаки та кольорах. Боббі Урбан зроблений з непрорізаємого матеріалу сірого кольору (ідея взята у рюкзака Korin Design, який вийшов на ринок в 2017 році і пошитий з такого ж матеріалу на тій же фабриці), а Боббі Урбан Лайт зі звичайного поліестеру і доступний в трьох кольорах – Black, Grey, Navy.

В цьому ж році ми побачили ще одну новинку - рюкзак Bobbby XL. Ця модель повністю копіювала Bobby Original, тільки була більшого розміру і призначалася для ноутбуків до 17" проти 15.6" у Bobby Original. Випускається в двох кольорах - Black и Grey.

Bobby Urban Lite

В 2018 році вийшло ще дві моделі - Bobby Elle (Пізніше перейменований в Elle Fashion) і Cathy. Bobby Elle - це компактний жіночий рюкзак в семи красивих кольорах, зроблений в стилі рюкзака Боббі. Рюкзак маленький, зроблений з поліуретану. Перша партія рюкзаків, як виявилося, була зроблена з нетривкого матеріалу, і рюкзаки дуже часто просто протиралися після недовгого використання. У червні 2019 року виробник запевнив, що цю проблему усунули і поліуретан замінили на більш міцний.

Bobby Elle Fashion

Рюкзак Cathy - це також жіночий рюкзак, більше за обсягом, ніж Bobby Elle Fashion і пошитий з таких матеріалів як Bobby Compact. Відмінною рисою рюкзака є наявність тривожної кнопки на лямці рюкзака, яка може видавати гучний писк для відлякування зловмисника, а також відправляти повідомлення на тривожний номер. Спочатку, додаток, який відповідав за відправку СМС, був не доступний для реєстрації з українських номерів, але на сьогодні ця проблема усунена. Обидві моделі коштують дорожче своїх грошей і продаються також вкрай погано. Виробляється в двох кольорах - Black и Blue.

Cathy

2019

У 2019 XD Design випустила відразу три новинки - Bobby Pro, Bobby Tech і Bobby Duffle.

Рюкзак Bobby Pro візуально схожий на Bobby Original, але внутрішню організацію рюкзака повністю змінили. Тепер рюкзак всередині розділений на два відсіки, один з яких призначений для перенесення фотокамери (для цього є спеціальні роздільники) або для одягу, а другий для ноутбука, планшета, павербанка і інших аксесуарів. На лямці з'явилося нове кріплення для пляшки або кружки з водою (цієї деталі дуже не вистачало в рюкзаках Боббі). Також на це кріплення можна прикріпити мобільний телефон (спеціальний чохол для телефону є в комплекті поставки). Змінився порт USB - замість звичайного 2.0 тепер USB-C. Це натяк, що рюкзак не підійде користувачам бюджетних мобільних пристроїв, у яких роз'єм micro-USB. Випускається в трьох кольорах  - Black, Grey, Blue.

Bobby Pro

Рюкзак Bobby Tech – це той же Bobby Pro, тільки з вбудованою сонячною панеллю на передній стороні рюкзака, а також бездротовою зарядкою в бічній кишені. Рюкзаки з сонячною панеллю ідея теж не нова, але такої гарної цілісної інтеграції цієї самої панелі в рюкзак до XD ніхто не робив. Рюкзак вийшов дуже красивим. Виробляється в одному кольорі - Black.

Bobby Tech

Сумка Bobby Duffle – це зовсім новий напрямок для компанії XD Design. З виходом цього продукту ми розуміємо, що компанія почала дивитися в бік ринку товарів для подорожей. З рюкзаком Bobby можна було хіба що з'їздити в коротке відрядження на один день. C Bobby Pro можна їхати у справах уже на два-три дні. А тепер, коли є Bobby Duffle, можна повноцінно їхати у відпустку, напакував сумку необхідними речами. Окрема водонепроникна кишеня для взуття натякає, що цю сумку можна брати навіть в похід на природу або ж ходити з нею в спортзал, хоча для спортзалу це дуже велика сумка і є варіанти компактніше і красивіше, наприклад сумка MUB.

Bobby Duffle

2020

Отже, які ж новинки нам готує XD Design? Як я вже сказав, компанія почала дивитися в бік ніші подорожей. А які ж подорожі без валіз? Чекаємо анонса кампанії на кікстартера. Думаю, це повинна бути цікава валіза, з вбудованими вагами, GPS-трекером, вбудованим павербанком, обтічною формою, міцними колесами, зручними ручками та іншими ніштяками, якими повинна володіти сучасна валіза для подорожей.

Також вийде нова нагрудна сумка в стилі рюкзака Bobby. Цей вид сумки набирає популярності серед молоді, і якщо XD запропонує сумку за прийнятною ціною, то сумка буде мати успіх. Хоча, можливо, історія з Elle і Cathy нічому не навчила.

Можливо, ще в цьому році ми побачимо нові моделі рюкзаків – Bobby Hero. Вже відомо, що ця модель буде випускатися в трьох варіантах - Small, Regular і XL. Розміри Small і Regular отримають по п'ять кольорів - Black, Grey, Red, Navy Blue і Light Blue, а модель XL буде в трьох кольорах – BlackGrey и Navy Blue

Ще не відомо, за якою ціною будуть продаватися ці моделі і чи стануть вони заміною рюкзаків Bobby Compact і Bobby Original.

P.S. Зелений колір схоже буде в тренді. Apple вміє ставити моду.

Bobby Hero Regular

Коментарів: