0
0
0

Новий фітнес-трекер Misfit Flash Link

Компанія Misfit випустила бюджетний фітнес-трекер Flash Link, в основу якого було покладено трекер Shine (модель 2013 року). Flash має пластиковий корпус (Shine - алюмінієвий), тому є більш легким і дешевим. Трекер Misfit Flash виконано у формі браслету, а Misfit Flash Link у формі кліпси. Відповідно, бралет можна носити лише на зап'ясті, а кліпсу можна одягти на одяг, взуття або просто покласти в кишеню.

Модель Link повністю повторює круглий дизайн Shine і Flash і має той же набір функцій для відстеження фізичної активності (ходьба, біг, їзда на велосипеді, плавання, теніс, йога, танці, тощо) і фаз сну людини. За допомогою додатка Ви встановлюєте для себе щоденні цілі, а LED індикатори на корпусі трекера загоряються по мірі досягнення Вашої мети.

Пристрої Flash та Flash Link не потребують підзарядки, адже живляться від з'ємної батарейки, якої вистачить на 6 місяців активного користування. Після запуску додатку Misfit відбувається автоматична синхронізація даних по каналу BLE (Bluetooth Low Energy). Дані на фітнес-трекері зберігаються до 30 днів, тож немає потреби щодня проводити синхронізацію. Обидві моделі доступні у різних кольорах.

Misfit Flash


До того ж, компанія Misfit випустила новий мобільний додаток Misfit Link, який розширєю можливості фітнес-трекера Misfit Flash. Тепер можна перетворити трекер у багатофункціональну кнопку з підключенням по Bluetooth, що дозволить виконувати різні дії, наприклад, перемикати музичні треки, використовувати як спуск затвору камери смартфону або перемикати слайди під час проведення презентації. Загалом, можливо вибрати більше ста дій! Поки що додаток Link сумісний лише з iPhone® 4s/5/5c/5s/6/6 Plus, iPod® touch 5, iPad® 3/4/Air/mini.

Misfit App

Ціна Misfit Shine становить $ 29,99, а Misfit Flash Link - $ 19,99.

Misfit Flash

Коментарів: