0
0
0

Новий фітнес-браслет Jawbone UP3

Компанія Jawbone презентувала фітнес-браслет UP3. За словами представників компанії Jawbone, UP3 - це найпросунутіший в світі пристрій для моніторингу фізичної активності. Також зазначаэться, що UP став розумніший для здоров’я. Розробники оновили програму UP, і тепер в ній є все, щоб допомогти регулювати вагу, міцніше спати і більше рухатися. До того ж, UP3 зможе відслідковувати вашу вагу за допомогою спеціального додатку, який ви маєте встановити у свій смартфон.

В ньому застосовані високоточні датчики, розроблені за участю фахівців фірми BodyMedia (датчики температури навколишнього середовища і тіла, триосьовий акселерометр, гальванічний сенсор, що дозволяє вимірювати стан шкіри, датчики серцевого і дихального ритмів). Гаджет збирає інформацію про витрачені калорії, як відпочинок, пройдену відстань і дозволяє проаналізувати показники з метою планування найбільш ефективних тренувань.

Зазначається, що гаджет також допомагає провести аналіз фаз повільного і швидкого сну і оснащений «розумним» будильником, який за допомогою вібросигналу розбудить власника в найбільш підходящий для цього час.


Завдяки герметичності браслет може використовуватися і при заняттях водним спортом, із максимальним зануренням на глибину до 10 м.

Новинкою стане вигляд самого браслету. Відтепер можна буде обрати не лише поліуретановий ремінець, але й стильний шкіряний.


Обмін даними зі смартфоном здійснюється через енергоефективний канал Bluetooth 4.0 LE. Реалізована підтримка технології NFC. Пристрій уміє визначати тип активності та інформувати про нього за допомогою світлової індикації. Акумулятор ємністю 38 мАг забезпечує браслету до 7 діб автономної роботи.


Габарити виробу: 3,00-9,30 × 12,20 × 220 мм.

Вага: 29 грам.

Очікувана вартість моделі Jawbone UP3 складає 180 доларів.


Коментарів: