0
0
0

Номофобія. Що це і як з цим боротись?

Вікіпедія нам каже, що Номофобія (англ. Nomophobia) - це почуття страху і занепокоєння у людини через відсутність її пристрою мобільного зв'язку. Термін є абревіатурою від англ. no-mobile-phone phobia і буквально означає «страх без мобільного». Дослідження, проведене у Великій Британії у 2008 році показало, що близько половини всіх британських користувачів мобільних відчувають номофобію. У 2012 році кількість таких користувачів серед британців зросла до 66%.

Рівень стресу при номофобії прирівнюється зі стресом в день весілля або при відвідуванні стоматолога. Кожен десятий з опитаних заявив, що вони повинні бути весь час доступні по телефону через їх роботу. У той же час термін фобія щодо номофобії є умовним, а в більшості випадків вона являє собою звичайну боязнь.

Близько половини номофобів ніколи не вимикають свої мобільні телефони.

Перш за все треба розуміти, якщо ви в місті, то у вас завжди є можливість зарядити свій мобільний. У будь-якому кафе, ресторані ви можете попросити офіціанта поставити ваш телефон на зарядку. Якщо ви в таксі, попросіть таксиста зарядити ваш пристрій. Якщо ви перебуваєте в компанії людей, запитайте у кого є зарядний пристрій на ваш телефон.

Найнадійніший варіант, це мати з собою павербанк (зовнішній акумулятор), від якого завжди можна зарядити свій телефон. Коштує павербанк дешево, а користі від нього багато. Виходячи з дому, завжди заряджайте свій телефон. І пам'ятайте про павербанк, його теж треба заряджати.

Зараз почали з'являтися рюкзаки з сонячною батареєю. У таких рюкзаках павербанк вже вмонтований в рюкзак, або ви можете його туди самі вставити і він постійно буде заряджатися від сонячної батареї. Зручно і практично.

Номофобія

Коментарів: