0
0
0

Навушники для спорту Scosche SportclipAIR

Знайомі відчуття, коли під час бігу навушники постійно випадають і доводиться їх поправляти? А як щодо проводів, які постійно плутаються? Це все у минулому. Компанія Scosche виспустила нові безпроводові навушники SportclipAIR спеціально для занять спортом. Одягаєте навушники, вмикаєте улюбену музику і починаєте тренування.

Навушники бризконепроникні та надійно захищені від потраплянн поту у динаміки (клас захисту ІРХ4). До того ж, амбюшюри зроблені з антибактеріального матеріалу і зупиняють проникнення грибків та плісняви у вушні раковини. Просто сполосніть свої навушники після особливо інтенсиного тренування і вони знову чисті.

Навушники мають пульт перемикання треків та вбудований мікрофон, так що ви зможете приймати телефонні дзвінки не дістаючи телефон із кишені.

Scosche SportclipAIR

Навушники Scosche SportclipAIR легкі (вага 14,5 г) і комфортно облягають вуха. У безпроводному режимі (з'єднання через Bluetooth 4.1) можна насолоджуватись музикою до 7 годин, розмовляти 7,5 годин, а врежимі очікування одного заряду вистачить на 250 годин. Заряджаються навушники за 2 години (через порт micro-USB).

Scosche SportclipAIR

Навушники доступні у трьох кольорах: чорні, блакитно-сірі та рожево-сірі.

Ціна на нову модель навушників Scosche SportclipAIR становить $99.

Завантажити інструкцію з експлуатації для навушників Scosche SportclipAIR.

навушники


Джерело: http://www.scosche.com/

Коментарів: