0
0
0

Magbulb - магнітний адаптер від українського стартапу

Час від часу на Kickstarter з’являються проекти від українських стартапів. Минулого тижня українська команда представила на платформі винахід під назвою Magbulb. На успішну реалізацію проекту компанія попросила всього три тисячі доларів США. Засновники проекту досягли своєї мети всього лише за дві години! Станом на 20 листопада команда вже зібрала більше $10.000, а до кінця кампанії ще більше тридцяти днів.

Magbulb - це два магнітних адаптери, один з яких закріплюється на лампі, а інший в патроні люстри чи іншого освітлювального приладу. Завдяки цьому, лампу більше не потрібно вкручувати в патрон, а можна її просто вставити в робочий адаптер одним швидким рухом.

Magbulb

Співзасновник проекту Макс Герасічев стверджує, що Magbulb це революційний винахід, адже з моменту винаходу електричної лампи, нічого не змінилось, хоча з того часу пройшло вже 138 років. З Magbulb вставити нову лампочку зможе будь-хто.

Magbulb - магнітний адаптер від українського стартапу

Доречі, слово Magbulb утворено з двох англійських слів - Magnetic (магнітний) та Bulb (лампочка).

Адаптери Magbulb сумісні з усіма лампами E26 та Е 27.

magbulb

Ставки на адаптери різняться від $42 за три комплекти до $1000 за 100 адаптерів. Збирати лампи будуть в Києві, а перша партія буде відправлена покупцям в лютому-березні 2018 року.

Magbulb - магнітний адаптер від українського стартапу

Якщо вам сподобалась ця новина про Magbulb на Kickstarter, діліться своїми відповідями в коментарях.

Коментарів: