0
0
0

Lima - всі ваші файли на всіх ваших пристроях

Хотіли б мати доступ з Вашого смартфону до будь-якого Вашого файлу, який зберігається на комп'ютері чи на іншому смартфоні? Пристрій Lima відкриває Вам доступ до всіх Ваших файлів з усіх Ваших пристроїв. Круто, чи не так?

Де б ви не створили файл, він буде автоматично збережений на жорсткому диску, який підключено до Lima. Оскільки ваші пристрої використовують Lima в якості свого базового зберігання, всі ваші файли доступні з будь-яких ваших пристроїв, коли ви підключені до Інтернету.

Відтепер, вам не доведеться турбуватися про завантаження або збереження файлу в певному місці, щоб мати до нього доступ з іншого пристрою. Більше не потрібні флешки для переносу файлів. Також не потрібні хмарні сервіси. Все це замінює Lima.

Lima

Оффлайн?
Зберігайте тільки те, що потрібно

Якщо ви не маєте підключення до Інтернету, ваші пристрої не можуть підключатися до Lima, так що вони обмежені у своєму первісному зберіганні та будуть недоступні (будуть виділені сірим кольором).
Просто виберіть файли, які ви хочете зберегти в автономному режимі, а копія буде збережена в локальному накопичувачі.


Lima

Звільніть простір
Жодних кабелів. Жодних переносів

Зберігаючи ваші файли на жорсткому диску Lima, ви можете легко звільнити місце на пристроях.
Кожен файл буде видно, як і будь-який інший файл, але тільки невеликий фрагмент з нього буде зберігатися на локальному сховищі вашого пристрою.


Дивіться всю свою бібліотеку на ходу
Вашим пристроям не треба зберігати ваші файли локально, щоб мати можливість відкривати їх. Вони можуть передаватись потоково. Коли ви дивитесь фільм або слухаєте музику, вам навіть не доведеться чекати його завантаження.
Для відтворення файлів, Lima бере частини одного і того ж файлу з усіх ваших різних пристроїв, щоб дати вам швидке завантаження. Швидкість передачі файлів - 30 МБ/сек.

Lima

Телебачення одним кліком

Lima також працює з Chromecast, Apple TV і смарт-телевізорами, так що ви можете дивитися все, що ви хочете на будь-якому екрані. Ви навіть не повинні бути у вашому власному будинку. Поки ви перебуваєте в тій же мережі, ви побачите відповідний значок.

Lima

Безпечне резервне копіювання
Хочете бути додатково захистити свої файли? Ви абсолютно праві.
Візьміть другу Lima і додатковий жорсткий диск. Встановіть його будь-десь, підключіть його до вашого облікового запису і Ваші файли будуть автоматично дублюватися між вашими двома пристроями Ліма.
Таким чином, ви будете впевнені, що у вас завжди є резервна копія і зберігається вона в безпечному місці.

Lima

Переваги Lima перед хмарними сервісами

Переваги Lima перед хмарними сервісами


Коментарів: