0
0
0

Квадрокоптер DJI Phantom 3

Квадрокоптер DJI Phantom 3 як видно з назви є третім поколінням дронів від компанії DJI. Дрон став кращим у всіх аспектах: завдяки технології Lightbridge квадрокоптер тепер літає далі (до 2 км), 12 МП камера відео знімає краще (4K або 1080p HD), потокове відео одразу передається на Ваш смартфон чи планшет.

Керувати дроном стало набагато легше. Навіть новачки зможуть вправно керувати польотом вже з першого запуску, завдяки функціям авто-зльоту та автоматичному поверненню на місце зльоту. Будьте певні, Ваш Phantom 3 ніколи не загубиться, а завжди повертатиметься до Вас. Дрон розраховує запас акумулятору та відстань, на яку він відлетів від точки зльоту, тобто дрон завжди знає, коли час повертатись на базу.

Phantom 3 під'єднується не лише до GPS, але й до GLONASS, що дає в сумі 36 супутників зв'яку. Як результат, польоту стаються більш точними та стабільними, а за допомогою додатка DJI Pilot app Ви можете продивлятись траєкторії всіх Ваших польотів з прив'язкою до карт місцевості.

Тепер у Фантом 3 є опція Follow Me, тобто дрон слідує за Вами, коли Ви переміщаєтесь на велосипеді, лижах, автомобілі чи човні. Також квадрокоптер DJI Phantom 3 може облітати певні об'єкти по колу, знімаючи вражаюче професійне відео.

Камера квадрокоптера також, як ми вже зазначали, отримала кращу оптику у порівнянні з другим поколінням Phantom. Для замовлення доступні дві моделі камери - Professional та Advanced. Першою можна знімати відео 4К з частотою 30 кадрів в секунду та робити чіткі та насичені фото 12МП. Світлосила камери становить 2.8, а кут огляду 94 градуси. 3-х вісевий підвіс стабілізує камеру і Ви отримуєте чітке відео. Камера керується культом керування та додатком DJI Pilot. Камера Advanced знімає відео 1080р з частотою 60 кадрів в секунду. Інші характеристики ідентичні з камерою Professional.

Пульт керування квадрокоптером став більш потужнішим, і дозволяє керувати дроном на відстані до 2 км (1,2 милі). Завдяки модулю Lightbridge, який вбудований в пульт та камеру, можна насолоджуватись потоковим HD відео. Сигнал між квадрокоптером та пультом настільки сильний та чіткий, що Ви можете керувати дроном навіть через високі перешкоди, такі як будівлі, дерева чи паркани.

Як кажуть, краще один раз побачити, тож дивіться відео-огляд квадрокоптера DJI Phantom 3.

Коментарів: