0
0
0

Колеса чи сумка?

Величезний вибір нині в асортименті ручної поклажі. Вічне питання: сумка або валіза, валіза або сумка. Хочете дізнатися? Ваша подорож починається з вибору речей, що не помістити в рюкзак до вашої наступної поїздки? Давайте підкреслимо ситуації, в яких, безсумнівно, панує сумка.

Колеса или сумка?

Протягом довгого часу йде боротьба між сумкою і валізою - яку сумку пакувати, існують різні відпочинки, поїздки, умови і багато чого іншого. Дехто каже, що валіза завжди доречний, але коли ту ж сумку потрібно прив'язати до спини верблюда, ваше мислення може змінитися. Для математично мислячих мандрівників це рівняння може бути корисним: місце розташування х тривалість х якість проживання.

Розглянемо такі сценарії як:

  • Автоподорож
  • Дешеві рейси
  • Подорож всією сім'єю
  • Тепла відпустка
  • Канікули в холодну погоду

Різні варіації відпочинку, від комфортабельних до екстримальних ситуацій, в яких ви можете вирішити, підходить валізу або дорожня сумка для вашої наступної поїздки.

Дешеві рейси

Тривалість: вихідні або менше

Колеса или сумка?

Коли ви з думками «аля відпочинок» від трьох до п'яти днів, знаєте, у що ви вплутуєтеся: плата за все - від місця на верхніх полицях плацкарт, до склянки води. У цьому випадку кращим вибором буде невелика ручна поклажа або рюкзак типу Wayfinder Backpack 30L. Вам потрібно те, що може поміститися під сидінням перед вами, в той же час прибираючи ноутбук і предмети першої необхідності, під руку. Зрештою, кому яка різниця, якщо ви носите один і той же наряд дві ночі поспіль? Навряд чи зустрінете цих перехожих знову.

Автоподорож

Тривалість: святкові вихідні або довше

Колеса или сумка?

Є такі поїздки, які заохочують переупаковку, усі знають. Можливо, це чарівність широкої відкритої дороги, просто наповненою потенційними пригодами, яка змушує вас упакувати не тільки своє спорядження для походу в гори, але і для піших прогулянок по степах, в воді (просто переконайтеся, що ви упакуєте все необхідне для поїздки). Сумка набагато більш функціональна і гнучка в своєму використанні.

Подорож всією сім'єю

Тривалість: вихідні або довше

Колеса или сумка?

Моя мама - легенда, коли справа доходить до упаковки: вона з успіхом пакує одяг для сім'ї з чотирьох осіб на тижневу подорож в неймовірно маленьку сумку. Це джерело гордості для неї, але більше не вимога для всіх (хоча я все ще використовую її техніку). Якщо вам потрібно місце для окремого пристосування або поклажа, в яку це можна все помістити, однак це зіграє на зручність і рухливості сумки, яке є ключовим - подивіться цей варіант сумки, з якою вам буде комфортно і надійно. Так само можна розглянути додаткові бокси для речей і предметів, які надані в таких серіях.

Теплий відпустку

Тривалість: від однієї до двох тижнів

Колеса или сумка?

Ні для кого не секрет: пляжний відпочинок вимагає дуже мало, коли справа доходить до упаковки. Киньте кілька купальних костюмів, шорт і пару шльопанці в сумку, і ви готові йти, чи не так? Не так швидко. Не всі місця з теплою погодою є пляжами. Якщо ви прямуєте в шикарну столичну країну, таку, як Барселона або Ріо, вам, можливо, захочеться взяти з собою додаткову одяг. В цьому випадку може підійти валізу ручної поклажі міжнародного розміру, але раптом вам надійде несподівану пропозицію відпочинку, дізнатися більше про місто і пізнати всі його закутки, де не так зручно буде гуляти з валізою.

Канікули в холодну погоду

Тривалість: два дні або більше

Колеса или сумка?

Давайте будемо чесними: упаковка для місця з холодною погодою, такі як лижна прогулянка або відвідування північного оленя в Фінляндії, може бути не комфортабельній. Зрештою, вам потрібно не тільки кілька шарів одягу для холодної погоди (ці светри можуть стати громіздкими), але вам також потрібна звичайна одяг для відпочинку біля каміна з чашкою гарячого какао або кави. Звичайно, ви можете спробувати упакувати все це справа в чемодан будь-якого розміру. У холодну погоду, вам як ніколи підійде - універсальна водонепроникна спортивний одяг, але також у вас є рюкзак для полегшення перенесення, якщо досягнення пункту призначення включає збільшення висоти на кілька сотень футів або більше.

Зрештою, вибір між: валізою, рюкзаком або дорожньою сумкою залежить від декількох факторів, пов'язаних з вашої конкретної поїздкою. Однак, якщо ви можете використовувати універсальну сумку, таку як Сумка Eagle Creek Cargo Hauler Duffel 120L / XL Black, з водовідштовхувальним покриттям RPVB і екологічно чистим матеріалом з великою місткістю; і та, яку можна котити або тягнути, як рюкзак. Чому б тобі не застрибнути на пасажирський поїзд? Це зручний спосіб подорожувати.

Колеса или сумка?

Що ви вважаєте за краще: чемодан або спортивну сумку? Дайте нам знати про це в коментарях!

Коментарів: