0
0
0

Кодові Замки TSA (відео)

Після 11 вересня 2001, в США було створено Управління Транспортної Безпеки (TSA - Transportation Security Administration, USA) з метою зміцнити безпеку транспортних систем країни і забезпечити свободу пересування людей і товарів. Сьогодні TSA забезпечує контроль авіапасажирів і комерційного багажу в усіх аеропортах США.

Працівники служби безпеки мають право відкрити будь-який чемодан без відома власника, при цьому працівники TSA не несуть відповідальності за зламаний замок або пошкодження валізи. Тому співробітники TSA просять пасажирів не закривати свої валізи та не обмотувати їх стретч-плівкою. Але якщо на вашій валізі чи рюкзаку є кодовий замок із позначкою і логотипом TSA, то ви можете легко встановити код на замку і закрити його.

У працівників TSA є спеціальний ключ, яким вони можуть відкрити будь-який замок типу TSA і після догляду закрити його, не завдаючи шкоди вашому замку. Персональний код при цьому не збивається і його знатимете лише ви.

Ця система огляду багажу почала діяти в США з 2002 року. В ЄС цей стандарт ще не діє.

На всіх TSA замках повинні бути присутніми логотип вищевказаної адміністрації (червоний ромб) та/або абревіатура TSA, що гарантує захист від його пошкодження при огляді багажу.

TSA_logo


Інструкція з експлуатації кодових замків стандарту TSA 002

tsa_lock замок

Перш ніж змінити встановлену виробником комбінацію, перевірте справність вашого замку TSA, переконавшись, що затвор (B) вільно пересувається тільки коли цифри встановлені в комбінації "0-0-0".

Щоб встановити свій тризначний код, введіть поточний код (0-0-0 для першого використання) і виконайте наступне:

1. За допомогою кулькової ручки або схожого предмета натисніть на кнопку установки (А), поки не почуєте клацання (А на рис. 2).

2. Закінчивши набір нової комбінації, натисніть кнопку PUSH (B на рис. 1). Запам’ятайте чи запишіть новий код та зберігайте його в безпечному місці. Тепер замок буде відкриватися тільки, коли цифри встановлені відповідно з новим кодом.2. Обертаючи коліщата, виберіть нову комбінацію.

3. Для зміни комбінації введіть поточний код та повторіть кроки 1-3.


TSA замок (відео)

Коментарів: