Яку валізу вибрати

Яку валізу вибрати

Щоб взяти з собою в подорож або відрядження всі необхідні речі, слід заздалегідь подбати про вибір валізи. Тільки так ви зможете підібрати модель, яка підійде вам за всіма параметрами, а не судорожно купувати першу-ліпшу валізу.

Сьогодні на ринку представлена величезна різноманітність моделей, переважно виконаних з пластика або тканини. Безумовно, у них є свої переваги і недоліки, тому слід вивчити всі їх особливості, щоб зробити правильний вибір.

Варто відзначити, що як тканинний, так і ергономічний пластиковий чемодан стане прекрасним рішенням для ділової поїздки, сімейного відпочинку або подорожей. При цьому, при виборі варто звертати увагу не тільки на матеріал, з якого виготовлений чемодан, але і на ряд інших параметрів.

Головні критерії вибору

Пластикові і тканинні валізи

Пластикові валізи: особливості та переваги

Пластикова валіза

Сучасні пластикові валізи виглядають досить стильно, вони місткі, не пропускають вологу, речі в них не мнуться, вони мають меншу вагу, ніж тканинні, тому для авіаперельотів найчастіше вибирають саме такі варіанти. При цьому важливо звернути увагу, що сьогодні такі валізи роблять із наступних матеріалів.

До основних переваг пластикових валіз варто віднести:


Якщо говорити про недоліки таких моделей, то варто звернути увагу, що:


Правда, зовнішній вигляд валізи можна зберегти, використовуючи спеціальний захисний чохол.

Тканинні валізи: особливості та переваги

Тканинна валіза

Валізи з тканини відрізняються величезною різноманітністю моделей і фасонів. Більш того, практично всі моделі мають кілька зовнішніх відділень. При цьому варто відзначити, що тканинні валізи також, як і пластикові, можуть бути пошиті з різних матеріалів, а саме:

Тканинні валізи також можуть бути оснащені 2-ма або 4-ма колесами, вони відрізняються надійною фурнітурою і зручною внутрішньою організацією.

До основних переваг тканинних валіз варто віднести:

До мінусів тканинних валіз відносять:

Тканина або пластик: яку валізу вибрати

Щоб зрозуміти, з тканини або з пластика краще вибрати валізу, слід визначитися з тим, який багаж ви будете переважно в ньому перевозити. Наприклад, якщо ви часто перевозите діловий одяг, костюми або крихкі предмети, то оптимальним варіантом стане пластикова валіза, така як Gabol Clever.

Якщо ж ви найчастіше берете з собою м'які речі, і вам не страшно, помнуться вони чи ні, то краще купити тканинний валізу. Наприклад, CarryOn.

При цьому, незалежно від того, який варіант ви виберете, краще віддавати перевагу валізам відомих брендів. Тільки так ви можете бути впевнені, що вони прослужать вам довгі роки.

Вибір розміру

Після того, як ви визначитеся з матеріалом валізи, необхідно правильно підібрати розмір. Варто відзначити, що як тканинні, так і пластикові валізи за розміром поділяються на три основні категорії:


Важливо відзначити, що як обсяг внутрішнього простору, так і габаритні розміри валіз можуть істотно відрізнятися навіть в рамках однієї категорії. Категорія S може мати обсяг від 30 до 45 літрів, категорія М - від 65 до 85 літрів, L - від 75 до 125 літрів.

Знаючи особливості пластикових і тканинних валіз, а також чітко розібравшись у всіх нюансах вибору, ви без зусиль підберете модель валізи, ціна і якість якої влаштує вас за всіма параметрами.
Коментарі

Напишіть коментар

Ваш коментар*

Поки немає відгуків
Epic