Як вибрати туристичний рюкзак

Як вибрати туристичний рюкзак

На сьогоднішній день оптимальним рішенням для походів і подорожей є туристичний рюкзак. Він дозволяє взяти з собою все необхідне, і при цьому залишає вільними руки для користування смартфоном, навігатором, фотокамерою і навіть трекінговими палками. Більш того, завдяки особливій конструкції туристичного рюкзака навантаження розподіляється рівномірно. Тому навіть багатогодинна ходьба не буде для вас складним завданням.

Особливості туристичних рюкзаків

Завдяки величезній різноманітності представлених моделей ви можете вибрати туристичний рюкзак з різним типом відкривання і безліччю відділів, внутрішніх і зовнішніх кишень різного розміру. Це дозволить вам зручно упакувати всі необхідні речі так, щоб вони завжди були під рукою і до них був вільний доступ. Більш того, багато сучасних моделей туристичних рюкзаків з легкістю перетворюються в дорожню сумку. Цю фішку особливо оцінять мандрівники, адже в деяких ситуаціях нести рюкзак просто недоречно.

Варто відзначити, що виробники постійно працюють над створенням нових продуктів, і вже сьогодні можна купити великий туристичний рюкзак, зовнішня кишеня якого відстібається і може бути використана в якості окремого невеликого рюкзака, як наприклад Deuter Transit 65. Також на ринку представлені моделі зі знімним верхнім клапаном, здатним в одну мить трансформуватися в зручну поясну сумку.

Deuter Transit 65

Рюкзак Deuter Transit 65 и зовнішня кишеня-рюкзак

При пошитті сучасних моделей туристичних рюкзаків активно використовуються інноваційні технології. Завдяки чому лямки і спинка таких рюкзаків мають відмінну вентиляцію поверхні, що робить їх носіння максимально комфортним.

Основні типи конструкціх рюкзаків

Ferrino XMT2

Рюкзак  Ferrino XMT 80 + 10

Highlander Hiker

Безкаркасний рюкзак Highlander Hiker

Види туристичних рюкзаків

Варто відзначити, що сучасні моделі туристичних рюкзаків прийнято розрізняти не тільки за конструкцією, але і по призначенню.

Рюкзаки для походів та подорожей

Даний вид рюкзаків призначений для нескладних або нетривалих подорожей. З ними зручно ходити на пікнік, в ліс або на рибалку. Вони відрізняються простою конструкцією, можуть мати обсяг від 20-ти до 50-ти літрів і радують прийнятною вартістю. Наприклад, Osprey Hikelite. У ньому продумано все до дрібний деталей, починаючи від стильного дизайну і ергономічної спинки, і закінчуючи спеціальним внутрішнім відділом для питної системи.

Штурмові рюкзаки

До даної категорії відносяться туристичні рюкзаки, призначені для підйому в гори, заняттям альпінізмом і іншими видами екстремального спорту. Моделі цієї групи відрізняються обтічною формою і мінімальною кількістю зовнішніх кишень, як наприклад Osprey Stratos. Такий дизайн необхідний для того, щоб турист під час сходження нічим не зачепився.

Сьогодні ви можете придбати рюкзаки для хайкінга об'ємом від 20-ти до 50-ти літрів. Завдяки тому, що для виробництва таких моделей використовують високоміцні, водонепроникні матеріали, ваші речі будуть в цілості й схоронності при будь-яких погодних умовах. Ще однією особливістю таких рюкзаків є наявність спеціальних кріплень для елементів штурмового спорядження - кішки, льодові інструменти, мотузки та інше.

Серед штурмових рюкзаків на окрему увагу заслуговують моделі для занять альпінізмом, як наприклад Ferrino Fitzroy Recco. Даний рюкзак відрізняється невеликим об'ємом, малою вагою і наявністю спеціальних петель для спорядження. До слова, якщо ви захоплюєтеся фрірайдом, то такий вид рюкзаків стане для вас також оптимальним варіантом.

Рюкзаки для трекінгу

У даній групі рюкзаків представлена величезна різноманітність моделей. При бажанні, ви зможете підібрати жіночі та чоловічі варіанти, різні по дизайну, конструкції і об'єму. Наприклад, одним з найстильніших жіночих рюкзаків цієї групи сьогодні є Osprey Aura AG 50 Vestal, а чоловічих - Caribee Cadet. Ці рюкзаки стануть найкращим варіантом, як для нетривалих походів, так і водних сплавів.

Основні правила вибору туристичних рюкзаків

Hiking backpack

Щоб правильно підібрати для себе рюкзак для подорожей, необхідно зрозуміти для яких конкретно цілей ви його вибираєте і звернути увагу на ряд наступних параметрів.

І найголовніше, купуйте туристичні рюкзаки тільки відомих, перевірених брендів. Так ви зможете бути впевнені, що ваш рюкзак прослужить вам довгі роки і не втратить свій функціонал і первозданний вигляд навіть через кілька років експлуатації в екстремальних умовах. А Gadgets.ua вам завжди в цьому допоможе.

Пов'язані товари


Коментарі

Напишіть коментар

Ваш коментар*

Поки немає відгуків
Epic Реєстрація