0
0
0

Як правильно вибрати сумку на колесах

Сумки на колесах стануть відмінним рішенням для тих, хто часто подорожує і бере з собою багато речей. Такі моделі дозволять вам не нести важкий тягар в руках, даючи непосильне навантаження на спину і суглоби, а легко котити сумку за собою.

Переваги сумки на колесах

Сучасні моделі дорожніх сумок на колесах вражають своєю різноманітністю і оригінальним дизайном, вони місткі і зручні в експлуатації.

Крім того, до їх основних переваг варто віднести:

 • фіксоване жорстке дно, яке не тільки тримає форму сумки, але і дозволяє транспортувати важкі речі;
 • додаткові фіксуючі ремені;
 • два або чотири коліщатка з поліуретану або пластику;
 • телескопічну висувну ручку;
 • додаткові пластикові ручки для перенесення.
Размеры сумки на колесах

Правила выбору сумки на колесах

В першу чергу необхідно визначитися з розміром самої сумки. На ринку представлені такі сумки великого, малого та середнього об'єму. Якщо ви подорожуєте не дуже часто, то сумка на колесах середнього розміру стане оптимальним вибором. Для подорожей всією сім'єю краще вибирати великі моделі або ж купувати дві сумки - середню і маленьку.

На особливу увагу заслуговують коліщатка і їх кількість:

 • моделі з двома коліщатками - сьогодні такі сумки є найбільш затребуваними, вони відмінно показали себе на бездоріжжі, правда перевозити їх можна лише під нахилом;
 • моделі з чотирма коліщатами - головна перевага таких сумок полягає в тому, що їх коліщатка обертаються на 360 градусів, що робить їх більш маневреними і стійкими; їх також можна перевозити у вертикальному положенні.

Колесо сумки Osprey Rolling Transporter

При цьому, незалежно від того, який варіант ви виберете - дво- або чотириколісний, звертайте увагу на матеріал і діаметр колеса. Найбільш витривалими вважаються коліщатка, виготовлені з поліуретану. Що стосується діаметру, то тут є одне основне правило - чим більше діаметр колеса, тим краще їх прохідність по дорозі з нерівностями. Також варто звертати увагу на те, щоб елементи кріплення коліс були металевими, це продовжить термін експлуатації сумки.

Крім того, щоб підібрати сумку на колесах, з якої вам буде зручно в будь-яких умовах, слід звернути увагу на ряд наступних параметрів.

 • Ручка - всі моделі сумок на колесах оснащені телескопічною ручкою. Якщо не хочете мати справу з неприємностями в дорозі, то краще вибирати моделі з металевими ручками, що фіксуються в двох положеннях - складеному і висунутому.
 • Фурнітура - важливо вибирати моделі з якісними блискавками і застібками. Тільки так ви можете бути впевнені в тому, що всередину сумки не потрапить волога, а самі блискавки і застібки не будуть заїдати при експлуатації.
 • Кишені - наявність зовнішніх і внутрішніх кишень дозволить вам не тільки зручно упакувати всі свої речі, а й мати до них швидкий доступ.
 • Внутрішні ремені - завдяки наявності внутрішніх ременів ви зможете надійно зафіксувати тендітні предмети і бути спокійними за їх збереження при транспортуванні.
 • Матеріал - вибирайте моделі, пошиті з сучасних, надміцних матеріалів з водовідштовхувальним просоченням. Це дасть вам гарантію того, що навіть через кілька років експлуатації сумка не втратить свого первозданного вигляду і експлуатаційних характеристик.
 • Кодовий замок - деякі моделі сучасних дорожніх сумок на колесах оснащені кодовим замком. Віддавши перевагу такому варіанту, ви зможете бути впевнені, що ніхто крім вас не отримає доступ до речей.
 • Дизайн - при виборі варто пам'ятати, що дорожня сумка на колесах повинна бути не тільки місткою і надійною, але і стильною. Більш того, якщо ви віддасте перевагу яскравим моделям, виконаним в незвичайних відтінках і кольорах, то вам буде простіше знайти свою сумку серед іншого багажу.

Особенности сумок на колесах

Знаючи всі ці секрети, ви без зусиль підберете сумку на колесах, яка підійде вам за всіма параметрами. А якщо ви віддасте перевагу моделям відомих брендів, як наприклад CarryOn Double Daily або Osprey Rolling Transporter, то можете бути впевнені в тому, що вони прослужать вам довгі роки.

Коментарів: