Як правильно вибрати сумку на колесах

Як правильно вибрати сумку на колесах

Сумки на колесах стануть відмінним рішенням для тих, хто часто подорожує і бере з собою багато речей. Такі моделі дозволять вам не нести важкий тягар в руках, даючи непосильне навантаження на спину і суглоби, а легко котити сумку за собою.

Переваги сумки на колесах

Сучасні моделі сумок на колесах вражають своєю різноманітністю і оригінальним дизайном, вони місткі і зручні в експлуатації.

Крім того, до їх основних переваг варто віднести:

Размеры сумок на колесах

Правила выбору сумки на колесах

В першу чергу необхідно визначитися з розміром самої сумки. На ринку представлені такі сумки великого, малого та середнього об'єму. Якщо ви подорожуєте не дуже часто, то сумка на колесах середнього розміру стане оптимальним вибором. Для подорожей всією сім'єю краще вибирати великі моделі або ж купувати дві сумки - середню і маленьку.

На особливу увагу заслуговують коліщатка і їх кількість:

Колесо сумки Osprey Rolling Transporter

При цьому, незалежно від того, який варіант ви виберете - дво- або чотириколісний, звертайте увагу на матеріал і діаметр колеса. Найбільш витривалими вважаються коліщатка, виготовлені з поліуретану. Що стосується діаметру, то тут є одне основне правило - чим більше діаметр колеса, тим краще їх прохідність по дорозі з нерівностями. Також варто звертати увагу на те, щоб елементи кріплення коліс були металевими, це продовжить термін експлуатації сумки.

Крім того, щоб підібрати сумку на колесах, з якої вам буде зручно в будь-яких умовах, слід звернути увагу на ряд наступних параметрів.

Особенности сумок на колесах

Знаючи всі ці секрети, ви без зусиль підберете сумку на колесах, яка підійде вам за всіма параметрами. А якщо ви віддасте перевагу моделям відомих брендів, як наприклад CarryOn Double Daily або Osprey Rolling Transporter, то можете бути впевнені в тому, що вони прослужать вам довгі роки.
Пов'язані товари


Коментарі

Напишіть коментар

Ваш коментар*

Поки немає відгуків
Epic