0
0
0

GoPro починає продаж нової камери – HERO4 Session

Зустрічайте, GoPro Session - найменша і найлегша екшн-камера за всю історію компанії. Її розміри на 50% менше звичайної GoPro, а маса - на 40% менше, вона має лише одну кнопку для керування та водонепроникний корпус, знімає відео 1080р60 та робить знімки 8 МП. Завдяки її розмірам, камеру позиціюють як найбільш відповідну для екстремальних видів спорту. Камера HERO4 Session має спеціальне кріплення, яке дозволяє без втрати в розмірах кріпити її на шолом, кермо, одяг, тощо.

На GoPro Session з'явилось нове кріплення на шарнірі, що дає можливість змінювати нахил камери і обертати камеру на ходу. Нове кріплення сумісне з усіма аксесуарами камери GoPro Hero.

Сам корпус водонепроникний і дозволяє занурюватися з камерою під воду на глибину до 10 метрів. При цьому вода буде потрапляти в отвори для мікрофона і буде перешкоджати запису звуку. В GoPro Session це вирішили спеціальним каналом для відводу води, і звук має чудово записуватись відразу після виймання камери з води. До того ж, в HERO4 Session є два мікрофони - на лицьовій і тильній стороні. Це допоможе при придушенні шуму від вітру, а також камера буде автоматично перемикати звук на найбільш відповідний для даного моменту мікрофон.

Управління стало найбільш простим - на корпусі є одна кнопка. Одне натискання - записується відео, друге натискання - завершення запису. Для переходу в режим фото треба утримувати кнопку протягом 3 секунд.

На такому маленькому корпусі помістився навіть маленький монохромний дисплей, на якому відображається режим зйомки, заряд акумулятора, статус бездротового з'єднання, і статус запису. Але цього недостатньо для отримання всієї необхідної інформації і налаштувань, тому камеру потрібно з'єднати з Вашим смартфоном і здійснювати все управління за допомогою додатка GoPro App (додаток безкоштовний) або придбати пульт дистанційного керування і керувати камерою за допомогою останнього.

Що стосується відео, то від одного заряду Session протримається до 2 годин в режимі запису відео. А відео записується в роздільній здатності 1440p 30к/с, 1080p 60к/с і 720p 100к/с. Фотографії мають роздільну здатність до 8 МП. Традиційно, є режим Time lapse.

Камера вже є в наявності в нашому магазині.