0
0
0

GoPro Fusion. Перший в сім'ї

GoPro Fusion - 2 камери в 1 корпусі і необмежені можливості

GoPro Fusion

Відео - це спосіб передачі емоцій, і хто зможе зробити це краще буде отримувати всі лаври на вершині слави. Колор з Ефектом Збільшення звуку і купа фішок, зрадять вашим послідовникам навіть болше ніж ви собі можете уявити. Різноманітність візуальних ефектів і простота в їх використанні допоможуть вам здобути славу не звичайного користувача екшн-камери, а професійного відеооператора.

Одна з найбільш соковитих конкурентних переваг GoPro Fusion полягає в новітньому програмному забезпеченні і ряді крутих функцій. Тепер можна робити в рази більше крутого контенту.

Відео

https://www.youtube.com/watch?v=JnaIm6OpAGs

GoPro Fusion створена спеціально для людей експеріментаторов, яких не влаштовує звичайна зйомка. Камера оснащена 2 лінзами, що дозволяє вести сферичну зйомку 5.2К відео з частотою 30 кадрів в секунду і 3К відео з частотою 60 кадрів в секунду, а 18-мегапіксельна матриця дозволить знімати 360-градусне фото найвищої якості.

Одна з маси найцікавіших функцій - це можливість видалити з кадру кріплення або монопода. Виглядає це так, як ніби камера ширяє в повітрі і Гаррі Поттер тут ні до чого)

GoPro Fusion

На особливу увагу вартує функція OverCapture, розроблена спеціально для GoPro Fusion. Завдяки Вбудованому програмному софту ви зможете перетворити VR відео в звичайне або в фото або в серію фото для подальшої обробки і шерінга в соціальних мережах.

Тепер з OverCapture упустити кращі кадри у вас просто не вийде, адже ця функція дозволяє вибрати кращі кути зйомки і кадри, що неможливо в інших екшен-камерах.

Доданий ряд функцій:

Angel View - ефект присутності камери перед оператором, в основі якого лежить видалення кріплення з відео,

Little Planet - ефект стереографічної проекції,

Pano Flow - ефект плавного панорамного відео з чудовою стабілізацією, і TimeShift - зупинка відео в обраний момент з подальшим обертанням для акцентування уваги на те, що відбувається

Коментарів: