0
0
0

Гарантія EVERKI

EVERKI є професіоналом у виробництві високоякісних сумок і рюкзаків для ноутбуків. Вся продукція EVERKI відрізняється інноваційним дизайном і високою якістю. Для своїх клієнтів EVERKI пропонує спеціальну гарантію від виробника, що знаходиться за межами звичних правових вимог.

EVERKI гарантує для першого власника, що її продукція не матиме дефектів матеріалу або виробництва протягом 30 років. EVERKI, на свій власний розсуд, безкоштовно відремонтує або замінить дефектний продукт. Якщо продукт знятий з виробництва, EVERKI залишає за собою право замінити його на аналогічний продукт такої ж вартості. Ця гарантія не поширюється на випадкову або непряму втрату продукту, випадкове пошкодження, неправильне використання, неправильне поводження або самостійне внесення змін до конструкції сумки чи рюкзака.

Процес виконання гарантії дуже простий. Всі сумки і рюкзаки EVERKI мають бирку з назвою і серійним номером. Для оформлення скарги потрібна 1) назва, 2) серійний номер, 3) короткий опис дефекту, 4) декілька детальних фотографій дефекту, 5) товарний чек (в якому зазначено вартість товару, місце і дата продажу).

Скарга легко задовольняється двома способами:

1. Напряму залиште Вашу скаргу на веб-сайті виробника www.everki.com/warranty. Після перевірки походження товару (трапляються дешеві китайські копії), товар на заміну буде надісланий офіційному постачальнику продукції Everki в Україні, який доставить її напряму Вам (першому покупцю).

2. Зверніться до офіційного дистриб’ютора EVERKI в Україні - компанії Віп Гаджет (www.vipgadget.com.ua). В такому випадку, Дистриб’ютор власноруч відправить Вашу скаргу в компанію EVERKI. Якщо скаргу задоволено компанією EVERKI, замінений продукт буде вислано офіційному дистриб’ютору, який перешле його Вам.

Гарантійний ремонт/обмін здійснюється при дотриманні наступних умов:

- правильне і чітке заповнення гарантійного талону/товарного чеку;

- пред’явлення несправного/бракованого товару.

Термін гарантійного ремонту залежить від складності і може бути від 3 до 30 днів.

Гарантійні зобов’язання не розповсюджуються на наступні несправності:

- закінчення терміну експлуатації або гарантії виробу (30 років з моменту покупки);

- випадкові пошкодження (дефекти, заподіяні користувачем);

- наявність механічних пошкоджень, слідів ремонтних робіт, внесення змін до конструкції виробу;

- пошкодження в результаті стихійних лих або природних явищ;

- пошкодження, що виникли внаслідок недбалого або неналежного використання (недотримання температурного режиму, а саме, дії температур вище +40°С та нижче -5°С, дія розчинників, кислот, води, вогню, снігу, піску, дія рідини, запиленість, механічне пошкодження, потрапляння всередину виробу сторонніх предметів, комах, тощо);

- у випадках виникнення потертості, подряпин, затяжок, змін матеріалів, тощо внаслідок природного зносу;

- при втраті гарантійного талону або відсутності на ньому дати продажу, печатки або підпису покупця;

- пошкодження, спричинені використанням товару не за призначенням.

Допускається природний знос шкіряних деталей, нейлону, включаючи балістичний нейлон, застібок, прогумованих матеріалів в процесі експлуатації.

Зверніть, будь ласка, увагу! Транспортування несправного товару здійснюється за рахунок Покупця. Покупець несе повну відповідальність за збереження виданого йому товару.

З повагою,

Команда Everki

Everki USA, Inc

17925 Sky Park Circle #E

Irvine, CA 92614 USA

Коментарів: