0
0
0

Estream - всегда заряжен

Принось свою власну електростанцію

Estream - це портативний генератор енергії води, який перетворює будь-який тип води, що рухається, такий як вода з річки або струмка, в запасені енергію для зарядки більшості сучасних мобільних пристроїв, підключених до USB, навіть якщо ви не підключені до мережі.

Estream - всегда заряжен

Estream - всегда заряжен

Estream - всегда заряжен

Estream - всегда заряжен

Як працює Estream

Як генератор, він виробляє 2,5 - 5 Вт енергії. Коли Estream занурений у воду, потік води обертає турбіну. Обертання дозволяє генератору генерувати електрику. Estream добре працює навіть при слабкій течії або в спокійній воді.

Estream - всегда заряжен

Для повної зарядки вбудованої батареї 6400 мАг проточною водою потрібно близько 4,5 годин. Повністю заряджений акумулятор може заряджати до 3 смартфонів, GoPros або навіть планшетних ПК, в два рази швидше, ніж звичайна розетка. Він перезаряджається, тому, поки у вас є доступ до водопроводу, ви можете продовжувати заряджати свої пристрої - навіть в самих довгих пригодах.

Estream - всегда заряжен

Estream - всегда заряжен

Estream - всегда заряжен

Чому Estream особливий?

1) Зручний дизайн

Estream легко зрозуміти і використовувати:

Легка вага і призначений для розміщення в будь-якому розмірі рюкзака;

Ідеальне місце для тих, хто вирушає в похід, на риболовлю чи на каякінг, а також для тих, хто має доступ до води.

Estream - всегда заряжен

2) Модульна конструкція

Estream - всегда заряжен

Він також має запатентовану модульну конструкцію, тому його застосування поширюється від:

  • Резервного акумулятора;
  • Ліхтаря;
  • Динаміка;
  • Маршрутизатора Wi-Fi і багато чого іншого.
  • Можливість безмежна. Все в одному - і повністю настроюється.

3) Резервне живлення від повсякденного життя в автономному режимі

Estream також можна заряджати через звичайну розетку для щоденного резервного живлення. Але не забувайте, що це тільки перший крок до висновку особистої енергії з мережі.

Estream - всегда заряжен

Estream - всегда заряжен

Estream - всегда заряжен

4) Соціальний вплив

Є широкий різновид портативних батарей. На відміну від інших на ринку, Estream заряджається водою. Це не тільки зводить до мінімуму вплив споживання енергії на навколишнє середовище, але і дозволяє користувачам грати активну роль в процесі виробництва і використання енергії. Ми вважаємо, що ви можете нести відповідальність за своє споживання енергії та при цьому мати його в наявності для свого поточного способу життя та потреб. Наш продукт невеликий, але досить розумний, щоб покрити вашу резервну потужність.Почему мы выбрали воду?

Ми всі усвідомлюємо важливість відновлюваної енергії для сталого майбутнього. На щастя, у міру того, як портативні генератори енергії на основі сонячної енергії та біомаси стають все більш популярними, ми все більше наближаємося до скорочення розриву в енергоспоживанні на планеті. Більш надійна, ніж сонячна і більш ефективна, ніж вітер, вода є одним з найпотужніших в світі джерел відновлюваної енергії, і вона оточує нас.

  • 24-часовая стабильность : пока у вас есть доступ к воде, даже если ток замедляется, Estream обеспечит стабильную связь с энергией. Можете ли вы представить себе мощность столь же надежную и мощную, как ту, что мы используем дома, обеспечиваемое водой за пределами сети?
  • Енергоефективність: вода - найефективніший природний енергетичний ресурс на землі. Таким чином, навіть наша компактна конструкція може виробляти енергію в 3-20 разів швидше і при цьому виробляти більше енергії, ніж аналогічні продукти на ринку. І ніякої додатковий паливний ресурс, такий як важка каністра бензину, не потрібно, щоб його зробити. Все, що вам потрібно, це Estream і вода.

Виходить вона з-під крана або збирається з струмка, вода присутня в повсякденному житті кожного на планеті. Enomad бажає розширити стійку енергію на особистому рівні, дозволяючи людям відкривати і використовувати природні енергетичні ресурси навколо них.

Про компанію Еномад

Enomad - це команда молодих, професійних дизайнерів та інженерів. Ми живемо в мобільному світі. Доступність більш ніж важлива; це всюдисущий, завдяки швидкому розвитку технологій у нас є доступні мобільні пристрої з розвинених країн в країни, що розвиваються, і покриття інтернету постійно розширюється і стає все більш доступним. Internet.org або проект Loon підтримають цей рух. Але все ж, наше енергопостачання спирається на традиційну централізовану систему, що працює на викопному паливі. Ми хочемо знайти рішення, яке забезпечить особистий доступ до енергії, а також сприятиме розвитку нової культури.

Enomad була заснована в травні 2014 року. Ми запустили публічний проект, щоб представити себе світові і протестувати нашу конструкцію, яка перетворила водопровідну воду в накопичену енергію: проект Smart Charging Station, серпень 2014 року. Ми встановили три пілотних прототипа наших портативних гідроагрегатів в одну з найпопулярніших річок Сеула і дозволяють людям заряджати свої смартфони за допомогою енергії, що витягується з води.

Estream - всегда заряжен

Проект Smart Charging Station

Приєднуйтесь до нашої пригоди

Наша мета - зробити найпотужнішу портативну енергію доступною для туристів; Крім того, необхідно приносити чистий, доступну електроенергію в ті райони світу, які ніколи не мали цього раніше. Кожне велике прагнення повинно початися десь, і ми починаємо з цього 100-процентного поновлюваного генератора енергії води, який досить малий, щоб транспортувати його туди, куди ведуть стежки. Будь ласка, приєднуйтесь до нашого пригоди, щоб відкрити для себе безліч можливостей особистої і сталої енергії за межами мережі. Ніколи не припиняйте досліджувати - станьте енергетичним кочівником!

Не соромтеся звертатися до нас, якщо у вас є які-небудь питання або просто привітатися з нами.

Коментарів: