DJI INSPIRE 1

DJI INSPIRE 1

Найпередовіші технології DJI тепер доступні у простій у використанні, все-в-одній літаючій платформі, яка дозволяє створювати незабутні відео та фото. Зустрічайте новий квадрокоптер DJI Inspire 1.

Сильні ніжки з вуглецевого волокна дуже міцні і здатні піднімати дрон на велику висоту, змінюючи ваш звичний образ знімання відео. Отримайте повний та необмежений вид на 360⁰ і створюйте відео, як ніколи раніше.

Зйомка до 4K відео і 12-мегапіксельні фотографії з камери Inspire 1. Об'єктив складається з 9 окремих елементів, в тому числі асферичних, для граничної ясності, в той час як Adobe DNG RAW підтримка дає вам можливість зробити кожен кадр неперевершеним.

Основні характеристики DJI Inspire 1

4K камера:
Зйомка до 4K відео і 12-мегапіксельні фотографії з вбудованою в Inspire 1 камерою.

Потоковий HD:
Подивіться, що ваша камера бачить в режимі реального часу 720 HD, удосконалюйте кадрування, і ніколи не пропустите потрібний кадр.

Новий пульт дистанційного керування:
Відновлений з виділеними елементами управління для затвора, налаштування камери, а також багато іншого. Додаткова підтримка подвійного управління дозволяє літати з одному і поділитися своїм баченням з іншими.

Трансформений дизайн:
Сильні ніжки з вуглецевого волокна дуже міцні і здатні піднімати дрон на велику висоту, даючи вам повний, необмежений погляд на 360⁰ на світ під вами.


Нова камера і підвіс:
Отримайте кристально чіткі зображення з найбільш просунутою камерою DJI на сьогоднішній день. Підвіс камери є результатом багаторічної роботи експертів DJI в області стабілізації камери, даючи вам гладкі, стабільні кадри в будь-яких умовах польоту.

Додатковий контроль іншого оператора:
Дроном може керувати одна особа, а знімати відео інша. Досягніть кадрів, які ніколи не були б можливі поодинці за допомогою двох пультів дистанційного керування.

Система позиціонування:
Політ в приміщенні став легше, ніж будь-коли, за допомогою оптичної технології Flow, яка забезпечує точне положення проведення навіть тоді, коли GPS недоступна. Датчики визначають місце розташування вашого Inspire і опускають ніжки автоматично при заході на посадку.

Модульна система, з можливістю розширення:
Камера і підвіс можуть бути видалені з дрона для безпечного транспортування і майбутніх оновлень.

Повнофункціональний додаток:
Візьміть повний контроль над вашою камерою і системою польотів з новим мобільний додатком.

Інтелектуальна система управління живленням:
А повністю інтегрована інтелектуальна батарея живить ваш Inspire 1 та інтелектуально себе контролює.
Пов'язані товари


Коментарі

Напишіть коментар

Ваш коментар*

Поки немає відгуків
Epic Eagle_creek_10% Quechua Vipole